Gå til hovedindhold

Kingston DataTraveler Duo - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C

KingstonHukommelseEAN: 0740617351804
Pris fra 200 krtil 306 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 175 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Kingston DataTraveler Duo - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DataTraveler Duo 256GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort Grøn
200 kr
Til butik
Kingston DataTraveler Duo 256GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort Grøn billede

Produktinformation

Kingston DataTraveler Duo - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DTDEG2/256GB
EAN: 0740617351804
Varenr.: 1003586687
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler Duo - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C
249 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler DuoG2 - 256GB - USB Stick
264 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DataTraveler Duo 256GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort Grøn
279 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Datatraveler Duo 256gb Usb-a / Usb-c Sort, Grøn
-0%306 kr
Før 306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston DataTraveler Duo - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston DataTraveler Duo - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK200 kr200 krKøb
2CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb
3Proshop DK264 kr303 krKøb
4Ultrashop279 kr279 krKøb
5Dustin DK306 kr392,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston DataTraveler Duo - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C

PriceData har fulgt prisen på Kingston DataTraveler Duo - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C i 180 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 234 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Kingston DataTraveler Duo - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Kingston DataTraveler Duo - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026200 kr1 kr (1%)
23. maj 2026199 kr1 kr (1%)
22. maj 2026200 kr1 kr (1%)
17. maj 2026199 kr1 kr (1%)
14. maj 2026198 kr1 kr (1%)
9. maj 2026197 kr1 kr (1%)
8. maj 2026198 kr36 kr (15%)
7. maj 2026234 kr59 kr (34%)
22. apr. 2026175 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026179 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret