Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

Kingston TechnologyElektronikEAN: 0740617340617
Pris fra 417 krtil 1.239 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 822 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 417 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Canvas React Plus V60 SD - 280MB/s - 128GB
417 kr
Til butik
Kingston Canvas React Plus V60 SD - 280MB/s - 128GB billede

Produktinformation

SDXC flashhukommelseskort, kapacitet: 128 GB, overførselshastighed: op til 280MB/s (læs) / op til 100MB/s (skriv), hastighedsklasse: SD Class: C10 / UHS Class: UHS-II / U Class: U3 / Video Class: V60.

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Hukommelseskort
Artikel nr.: SDR2V6/128GB
EAN: 0740617340617
Varenr.: 3235807
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II
462 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston Canvas React Plus SDXC UHS-II Memory Card 128GB 280MB/s
477 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston React Plus 128gb Sdxc Uhs-ii
499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston Canvas React Plus SDXC UHS-II Memory Card 128GB 280MB/s
589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kingston Canvas React Plus SDXC hukommelseskort 128 GB - UHS‑II U3 V60 (Class 10)
1.219 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Canvas React Plus SDXC hukommelseskort 128 GB - UHS‑II U3 V60 (Class 10)
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK417 kr456 krKøb
2CS MEGASTORE DK462 kr501 krKøb
3CompuMail DK477 kr477 krKøb
4Dustin DK499 kr585,25 krKøb
5Ultrashop589 kr589 krKøb
6Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
7Vivas DK1.239 kr1.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

PriceData har fulgt prisen på Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II i 183 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 480 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 389 kr.

Den nuværende pris på 417 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026417 kr16 kr (4%)
27. maj 2026433 kr1 kr (0%)
25. maj 2026434 kr4 kr (1%)
24. maj 2026438 kr3 kr (1%)
23. maj 2026441 kr2 kr (0%)
22. maj 2026443 kr27 kr (6%)
21. maj 2026470 kr34 kr (8%)
20. maj 2026436 kr1 kr (0%)
19. maj 2026435 kr6 kr (1%)
18. maj 2026429 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret