Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston Canvas Go! Plus - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

Kingston TechnologyElektronikEAN: 0740617347999
Pris fra 399 krtil 686 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 287 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 316 kr 5. maj

Sammenlign priser på Kingston Canvas Go! Plus - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Canvas Go! Plus microSD/SD - 200MB/s - 256GB
399 kr
Til butik
Kingston Canvas Go! Plus microSD/SD - 200MB/s - 256GB billede

Produktinformation

microSDXC flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet), kapacitet: 256 GB, overførselshastighed: op til 200MB/s (læs) / op til 160MB/s (skriv), hastighedsklasse: SD Class: C10 / UHS Class: UHS-I / U Class: U3 / Video Class: V30 / App Class: A2.

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Hukommelseskort
Artikel nr.: SDCG4/256GB
EAN: 0740617347999
Varenr.: 3369816
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston Canvas Go! Plus microSDXC UHS-I Memory Card 256GB 200MB/s
459 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Canvas Go! Plus - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I
519 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston Canvas Go! Plus microSDXC UHS-I Memory Card 256GB 200MB/s
589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hukommelseskort microSDXC 256 GB - Kingston Canvas Go Plus Gen4 200 MB/s A2 U3 V30 inkl. adapter
-3%629 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hukommelseskort microSDXC 256 GB - Kingston Canvas Go Plus Gen4 200 MB/s A2 U3 V30 inkl. adapter
-3%649 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Canvas Go Plus Gen4 256gb Microsd Uhs-i
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Canvas Go! Plus - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Canvas Go! Plus - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK399 kr438 krKøb
2CompuMail DK459 kr459 krKøb
3CS MEGASTORE DK519 kr558 krKøb
4Ultrashop589 kr589 krKøb
5Boligcenter DK629 kr629 krKøb
6Vivas DK649 kr728 krKøb
7Dustin DK686 kr772,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Canvas Go! Plus - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

PriceData har fulgt prisen på Kingston Canvas Go! Plus - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I i 186 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 39% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Kingston Canvas Go! Plus - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Kingston Canvas Go! Plus - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026399 kr44 kr (12%)
14. maj 2026355 kr37 kr (12%)
6. maj 2026318 kr2 kr (1%)
5. maj 2026316 kr97 kr (44%)
6. dec. 2025219 kr10 kr (5%)
5. dec. 2025209 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret