Gå til hovedindhold

Kingston 64GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617336627
Pris fra 1.385 krtil 1.746 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 361 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.255 kr 20. maj

Sammenlign priser på Kingston 64GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1385 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Keypad 200C 64GB USB-C 3.2 Gen 1 Blå
1.385 kr
Til butik
Kingston IronKey Keypad 200C 64GB USB-C 3.2 Gen 1 Blå billede

Produktinformation

Kingston IronKey Keypad 200C - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB-C 3.2 Gen 1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IKKP200C/64GB
EAN: 0740617336627
Varenr.: 1001568917
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 64GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256
1.560 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Keypad 200 64gb Usb-c Blå
1.624 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Ironkey 200C - 64GB - USB Stick
1.746 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 64GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 64GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.385 kr1.385 krKøb
2Teknikproffset DK1.560 kr1.609 krKøb
3Dustin DK1.624 kr1.710,25 krKøb
4Proshop DK1.746 kr1.746 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston 64GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256

PriceData har fulgt prisen på Kingston 64GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.174 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 1.450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.326 kr.

Den nuværende pris på 1.385 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kingston 64GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kingston 64GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.385 kr127 kr (10%)
23. maj 20261.258 kr130 kr (9%)
22. maj 20261.388 kr133 kr (11%)
20. maj 20261.255 kr133 kr (10%)
17. apr. 20261.388 kr62 kr (4%)
2. apr. 20261.450 kr76 kr (6%)
29. mar. 20261.374 kr37 kr (3%)
21. mar. 20261.337 kr1 kr (0%)
20. mar. 20261.338 kr6 kr (0%)
14. mar. 20261.332 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret