Gå til hovedindhold

Kingston 512GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617336597
Pris fra 2.763 krtil 4.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.486 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.660 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Kingston 512GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2763 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Keypad 200C 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå
2.763 kr
Til butik
Kingston IronKey Keypad 200C 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå billede

Produktinformation

Kingston IronKey Keypad 200C - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 512 GB - USB 3.2 Gen 1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IKKP200C/512GB
EAN: 0740617336597
Varenr.: 1001660019
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Ironkey 200C - 512GB - USB Stick
3.116 kr
Til butik
Kingston Ironkey 200C - 512GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 512 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-C tilslutning, overførselshastighed op til 280MB/s (læs) / op til 200MB/s (skrive), 256 bit (AES) kryptering / 256 (FIPS), beskyttende hætte, nøgleringsløkke, farve: blå - indbygget alfanumerisk tastatur - read-only Access mode...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: IKKP200C/512GB
EAN: 0740617336597
Varenr.: 3209175
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 512GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256
3.809 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Keypad 200 512gb Usb-c Blå
4.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 512GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 512GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.763 kr2.763 krKøb
2Proshop DK3.116 kr3.116 krKøb
3Teknikproffset DK3.809 kr3.858 krKøb
4Dustin DK4.249 kr4.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston 512GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256

PriceData har fulgt prisen på Kingston 512GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 i 140 dage. Laveste pris i perioden er 2.069 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 3.789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.975 kr.

Den nuværende pris på 2.763 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Kingston 512GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Kingston 512GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.763 kr5 kr (0%)
20. maj 20262.758 kr554 kr (17%)
12. maj 20263.312 kr477 kr (13%)
9. maj 20263.789 kr12 kr (0%)
8. maj 20263.777 kr10 kr (0%)
7. maj 20263.767 kr5 kr (0%)
6. maj 20263.772 kr10 kr (0%)
2. maj 20263.762 kr10 kr (0%)
30. apr. 20263.772 kr8 kr (0%)
26. apr. 20263.780 kr18 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret