Gå til hovedindhold

Kingston 32GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617336634
Pris fra 1.023 krtil 1.339 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 316 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 915 kr 14. maj

Sammenlign priser på Kingston 32GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1023 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Keypad 200C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 Blå
1.023 kr
Til butik
Kingston IronKey Keypad 200C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 Blå billede

Produktinformation

Kingston IronKey Keypad 200C - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 32 GB - USB-C 3.2 Gen 1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IKKP200C/32GB
EAN: 0740617336634
Varenr.: 1001568916
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Keypad 200 32gb Usb-c Blå
1.099 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Ironkey 200C - 32GB - USB Stick
1.222 kr
Til butik
Kingston Ironkey 200C - 32GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 32 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-C tilslutning, overførselshastighed op til 145MB/s (læs) / op til 115MB/s (skrive), 256 bit (AES) kryptering / 256 (FIPS), beskyttende hætte, nøgleringsløkke, farve: blå - indbygget alfanumerisk tastatur - read-only Access mode...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: IKKP200C/32GB
EAN: 0740617336634
Varenr.: 3192203
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 32GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256
1.339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 32GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 32GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.023 kr1.023 krKøb
2Dustin DK1.099 kr1.185,25 krKøb
3Proshop DK1.222 kr1.222 krKøb
4Teknikproffset DK1.339 kr1.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston 32GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256

PriceData har fulgt prisen på Kingston 32GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.026 kr.

Den nuværende pris på 1.023 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Kingston 32GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Kingston 32GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.023 kr57 kr (6%)
1. jun. 2026966 kr57 kr (6%)
31. maj 20261.023 kr57 kr (6%)
30. maj 2026966 kr2 kr (0%)
28. maj 2026964 kr66 kr (6%)
26. maj 20261.030 kr107 kr (12%)
23. maj 2026923 kr109 kr (11%)
22. maj 20261.032 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.030 kr115 kr (13%)
14. maj 2026915 kr115 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret