Gå til hovedindhold

Kingston 256GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617336603
Pris fra 2.027 krtil 2.624 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 597 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.716 kr 17. maj

Sammenlign priser på Kingston 256GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2027 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Keypad 200C 256GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå
2.027 kr
Til butik
Kingston IronKey Keypad 200C 256GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå billede

Produktinformation

Kingston IronKey Keypad 200C - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 256 GB - USB-C 3.2 Gen 1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IKKP200C/256GB
EAN: 0740617336603
Varenr.: 1001568915
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 256GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256
2.305 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Ironkey 200C - 256GB - USB Stick
2.389 kr
Til butik
Kingston Ironkey 200C - 256GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 256 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-C tilslutning, overførselshastighed op til 280MB/s (læs) / op til 200MB/s (skrive), 256 bit (AES) kryptering / 256 (FIPS), beskyttende hætte, nøgleringsløkke, farve: blå - indbygget alfanumerisk tastatur - read-only Access mode...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: IKKP200C/256GB
EAN: 0740617336603
Varenr.: 3192208
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Keypad 200 256gb Usb-c Blå
2.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 256GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 256GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.027 kr2.027 krKøb
2Teknikproffset DK2.305 kr2.354 krKøb
3Proshop DK2.389 kr2.389 krKøb
4Dustin DK2.624 kr2.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston 256GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256

PriceData har fulgt prisen på Kingston 256GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.628 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 2.061 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.818 kr.

Den nuværende pris på 2.027 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Kingston 256GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Kingston 256GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.027 kr47 kr (2%)
1. jun. 20261.980 kr235 kr (13%)
29. maj 20261.745 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.754 kr25 kr (1%)
26. maj 20261.729 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.738 kr19 kr (1%)
22. maj 20261.757 kr25 kr (1%)
20. maj 20261.732 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.741 kr25 kr (1%)
17. maj 20261.716 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret