Gå til hovedindhold

Kinetic Sand - Ultimate Sandisfying - Magisk Sand Sæt - 3 Farver

Kinetic SandLegetøjEAN: 0778988250020
Pris fra 171 krtil 299,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 128,95 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kinetic Sand - Ultimate Sandisfying - Magisk Sand Sæt - 3 Farver og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kinetic Sand Ultimate Sandisfying Set
171 kr
Til butik
Kinetic Sand Ultimate Sandisfying Set billede

Produktinformation

Sæt fantasi og kreativitet i gang med det ultimative sandisfyingssæt! Dette Kinetic Sand-sæt kommer med 900 g lyserødt, gult og blågrønt sand og 10 forme og værktøjer, der tilbyder uendelige muligheder for sandleg.

Produktspecifikationer

Mærke: Kinetic Sand
Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 6067345
EAN: 0778988250020
Varenr.: 3287461
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kinetic Sand - Ultimate Sandisfying - Magisk Sand Sæt - 3 Farver
209,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kinetic Sand Sandsæt - Ultimate Sandisfying - 907 g
259,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kinetic Sand Ultimate Sandisfying - legesæt
262 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Kinetic Sand Ultimate Sandisfying Sæt
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinetic Sand - Ultimate Sandisfying - Magisk Sand Sæt - 3 Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinetic Sand - Ultimate Sandisfying - Magisk Sand Sæt - 3 Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK171 kr210 krKøb
2Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
3Kids-world.dk259,95 kr259,95 krKøb
4Teknikproffset DK262 kr321 krKøb
5Legebyen DK299,95 kr338,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kinetic Sand - Ultimate Sandisfying - Magisk Sand Sæt - 3 Farver

PriceData har fulgt prisen på Kinetic Sand - Ultimate Sandisfying - Magisk Sand Sæt - 3 Farver i 178 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 251 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Kinetic Sand - Ultimate Sandisfying - Magisk Sand Sæt - 3 Farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Kinetic Sand - Ultimate Sandisfying - Magisk Sand Sæt - 3 Farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. mar. 2026171 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026172 kr25 kr (13%)
8. mar. 2026197 kr54 kr (22%)
7. mar. 2026251 kr73 kr (41%)
25. feb. 2026178 kr4 kr (2%)
24. feb. 2026182 kr4 kr (2%)
22. feb. 2026178 kr4 kr (2%)
20. feb. 2026182 kr4 kr (2%)
18. feb. 2026178 kr4 kr (2%)
16. feb. 2026182 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret