Gå til hovedindhold

Kinetic Sand - Is Maskine Legesæt - Soft Serve Station

Kinetic SandElektronikEAN: 0778988501719
Pris fra 141 krtil 249,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 108,95 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Kinetic Sand - Is Maskine Legesæt - Soft Serve Station og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kinetic Sand Isbutik
141 kr
Til butik
Kinetic Sand Isbutik billede

Produktinformation

Med Kinetic Sand Isbutik kan børn lave deres egne softice-hvirvler, pynte dem og skabe igen og igen med naturligt sand, der aldrig tørrer ud. Vigtige egenskaber: Lav realistiske softice-hvirvler Lavet af naturligt sand, tørrer aldrig Nem oprydning - klæber kun til sig selv Styrker kreativitet og finmotorik Indhold: 396 g Kinetic Sand (blå, lyserød og hvid) 2 isvafler Pynte- og formredskaber Alder: fra 5 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kinetic Sand
Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 6068385
EAN: 0778988501719
Varenr.: 3229206
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kinetic Sand - Is Maskine Legesæt - Soft Serve Station
189,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kinetic Sand Soft Serve Station - legesæt til is
204 kr
Til butik
Kinetic Sand Soft Serve Station - legesæt til is billede

Produktinformation

Kinetic Sand er langt fra almindeligt sand. Det kan komprimeres og omdannes til sandkunst. Slip din kreativitet løs, og fyld dine hænder med Kinetic Sand. Oplev den behagelige fornemmelse af at forme sand. Det er det eneste sand, Kinetic Sand-issæt bringer glæden ved en isbar lige ind i dit hjem!, Med den dejlige softice-maskine kan du lave lækre sandis. Du kan bruge det medfølgende værktøj til at øse og færdiggøre dine is. Legesand opmuntrer til kreativitet, fantasi og finmotorik. Kinetic Sand er lavet af naturligt sand og klæber til sig selv for sjov uden rod! Form igen og igen, og lad det kinetiske sand flyde gennem dine fingre. Legesættet er ikke kun et godt alternativ til modellervoks, men også en helt unik måde at lege sandlege på indendørs. Bland, match, form og dekorer, Legesand, der ikke klæber, Skab lækre isgodterier, Anbefalet alder: 3+, Bland, match, form og dekorer, Lav lækre isgodterier, Aldersvurdering: 3+, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Kinetic Sand
Kategori: Lege ler, lege sand og tilbehør
EAN: 0778988501719
Varenr.: C70083
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Kinetic Sand Isbutik - Soft Serve Station
219,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kinetic Sandsæt - Soft Serve Station - 396 g
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinetic Sand - Is Maskine Legesæt - Soft Serve Station koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinetic Sand - Is Maskine Legesæt - Soft Serve Station koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK141 kr180 krKøb
2Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
3Teknikproffset DK204 kr263 krKøb
4Legebyen DK219,95 kr258,95 krKøb
5Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kinetic Sand - Is Maskine Legesæt - Soft Serve Station

PriceData har fulgt prisen på Kinetic Sand - Is Maskine Legesæt - Soft Serve Station i 182 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Kinetic Sand - Is Maskine Legesæt - Soft Serve Station. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Kinetic Sand - Is Maskine Legesæt - Soft Serve Station de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 2026141 kr22 kr (18%)
18. apr. 2026119 kr22 kr (16%)
4. mar. 2026141 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026140 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026141 kr1 kr (1%)
28. feb. 2026140 kr7 kr (5%)
26. feb. 2026133 kr2 kr (1%)
25. feb. 2026135 kr5 kr (4%)
24. feb. 2026140 kr31 kr (28%)
10. feb. 2026109 kr26 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret