Gå til hovedindhold

Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash - 1044315

KineticFiskeriEAN: 5707461354295
Pris fra 12 krtil 39,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 27,95 kr (70% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9,56 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash - 1044315 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash
-25%12 kr
Før 16 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash billede

Produktinformation

Forfang til makrel og torsk Kinetic Sabiki Trio er et færdigmonteret forfang til makrel- og torskefiskeri i saltvand. Forfanget har tre ophængere med kroge og bruges fra mole, havn eller båd, typisk med en pirk monteret i enden som belastning. Konstruktio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kinetic
Kategori: Snørre & Blink mm.
EAN: 5707461354295
Varenr.: 53936103752009
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash
16 kr
Til butik
Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash billede

Produktinformation

Går du efter makreller eller torsk på næste fisketur? Så smid en krog fra Kinetic på og hiv dem i land. Makrellen er en stærk og smagfuld sommerfavorit, ligesom torksen, der tit finder vejen til tallerkenen. For at kunne fange dem kræver det alt hvad Sabiki forfangene fra Kinetic kan: De rette farver, krog og liner. Alle 3 forfang kan bruges fra land, men kan også bruges fra båd med en pirk for enden. Hovedlinen er 0,70mm med 0,50mm spidser. Alle krogene er størrelse #2/0 og er dækket med flash i form af perler i de helt rigtige farver. Makrel og torsk er dog ikke de eneste fiskearter der bider på, så lad det ikke kommer bag på dig, hvis du får lidt overraskelser med hjem i spanden. Specifikationer:0,70mm og 0,50mm nylonline3 kroge på forfanget...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kinetic
Kategori: Makrelforfang & Sabiki-rigs
Artikel nr.: F111-127-043
EAN: 5707461354295
Varenr.: 200111
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash - 1044315
16 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kinetic Sabiki Trio Torsk/Makrel Forfang #3/0 Chartreuse UV
19,95 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Kinetic Sabiki Trio Rig
25 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kinetic Sabiki Trio Rig
39,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash - 1044315 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash - 1044315 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk12 kr12 krKøb
2Watski DK16 kr16 krKøb
3Anyparts16 kr16 krKøb
4Outdoor i Centrum19,95 kr19,95 krKøb
5Sportdres Fiskegrej.dk25 kr25 krKøb
6Pro Outdoor39,95 kr39,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash - 1044315

PriceData har fulgt prisen på Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash - 1044315 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 9,56 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash - 1044315. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Kinetic Sabiki Trio forfang makrel/torsk, grøn flash - 1044315 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202612 kr2 kr (20%)
30. maj 202610 kr2 kr (17%)
25. maj 202612 kr
12. maj 202611,04 kr3,96 kr (26%)
11. maj 202615 kr3,96 kr (36%)
8. maj 202611,04 kr2,21 kr (17%)
6. maj 202613,25 kr1,11 kr (9%)
5. maj 202612,14 kr
4. maj 202611,41 kr3,54 kr (24%)
3. maj 202614,95 kr3,54 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret