Gå til hovedindhold

Kinetic Belone Flash Hornfiskeblink 24g 5stk.

KineticFiskegrejEAN: 5707461359542
Pris fra 74 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,9 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Kinetic Belone Flash Hornfiskeblink 24g 5stk. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Kinetic Belone Flash 24g 5stk
-19%74 kr
Før 91 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kinetic Belone Flash 24g 5stk billede

Produktinformation

Kystblink til hornfisk og havørred Kinetic Belone Flash er et sæt gennemløbsblink til kystfiskeri efter hornfisk, havørred og makrel. Pakken indeholder 5 blink á 24 g i forskellige farver og fargemønstre, så du har variation klar til skiftende lysforhold...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kinetic
Kategori: Snørre & Blink mm.
EAN: 5707461359542
Varenr.: 53936111059273
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
77 kr
Til butik
Kinetic Belone Flash Hornfiskeblink 24g 5stk. billede

Produktinformation

Kinetic Belone Flash tobisefterligninger. Her får du en velprøvet klassiker. Agnet efterligner tobis og pakken indeholder forskellige farver, så du kan lokke hornfisk, torsk, havørred og makrel.  De er designet til nemt at kunne kastes langt, og funkler med deres reflekterende tape, når de trækkes igennem vandet, så enhver rovfisk lokkes. Findes også under tilbehør i 20g.

Produktspecifikationer

Mærke: Kinetic
Kategori: Blink
Artikel nr.: E128-012-163
EAN: 5707461359542
Varenr.: 200119
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kinetic hornfiske blink 5 stk 24g
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Kinetic Belone Flash 24g 5stk - 1044326
91 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Kinetic Belone Flash 24gr
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinetic Belone Flash Hornfiskeblink 24g 5stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinetic Belone Flash Hornfiskeblink 24g 5stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk74 kr74 krKøb
2Watski DK77 kr77 krKøb
3Outdoor i Centrum89 kr89 krKøb
4Anyparts91 kr91 krKøb
5Sportdres Fiskegrej.dk99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kinetic Belone Flash Hornfiskeblink 24g 5stk.

PriceData har fulgt prisen på Kinetic Belone Flash Hornfiskeblink 24g 5stk. i 86 dage. Laveste pris i perioden er 64,9 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 91 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kinetic Belone Flash Hornfiskeblink 24g 5stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kinetic Belone Flash Hornfiskeblink 24g 5stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202674 kr5 kr (7%)
26. maj 202669 kr5 kr (7%)
22. maj 202674 kr5 kr (7%)
12. maj 202669 kr20 kr (22%)
11. maj 202689 kr20 kr (29%)
8. maj 202669 kr13,8 kr (17%)
6. maj 202682,8 kr6,9 kr (9%)
5. maj 202675,9 kr4,6 kr (6%)
4. maj 202671,3 kr19,7 kr (22%)
3. maj 202691 kr19,7 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret