Gå til hovedindhold

Kinetic Belone Flash Silky Hornfiskeblink 20g 5stk.

KineticFiskegrejEAN: 5707461359566
Pris fra 69 krtil 119,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 50,95 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,9 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Kinetic Belone Flash Silky Hornfiskeblink 20g 5stk. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
69 kr
Til butik
Kinetic Belone Flash Silky Hornfiskeblink 20g 5stk. billede

Produktinformation

Godt sortiment med 5 super blink til hornfisk, havørred, makrel mm fra Kinetic. Disse blink imiterer tobis. Farverne sørger for at de funkler når de trækkes igennem vandet, så de er endnu mere uimodståelige for rovfiskene. Deres vægt gør det nemt at kaste dem langt, så du kan komme ud på det dybere vand. Blandet med kroge af god kvalitet, er du klædt godt på til at hive den ene fisk efter den anden i land. Utroligt godt all-round blink Effektiv til hornfisk og havørred Kvalitets svirvler og kroge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kinetic
Kategori: Blink
Artikel nr.: E129-010-163
EAN: 5707461359566
Varenr.: 200120
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Kinetic Belone Flash Silky 20g 5stk
-19%74 kr
Før 91 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kinetic Belone Flash Silky 20g 5stk billede

Produktinformation

Kystblink til hornfisk og havørred Kinetic Belone Flash Silky er et sæt med 5 kystblink på 20 g designet primært til hornfisk, men også velegnet til havørred, makrel og andre kystnære rovfisk. Det slanke design giver lange kast fra kysten og broen. Silket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kinetic
Kategori: Snørre & Blink mm.
EAN: 5707461359566
Varenr.: 53936112206153
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kinetic Lux Silke hornfiske blink 5 stk 20g
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lystfisk DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kinetic hornfiskeblink m/silkesnor 20g
89 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Kinetic Belone Flash Silky 20g 5stk - 1044327
91 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Kinetic Belone Flash Silky 20gr
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kinetic Belone Flash Silky
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinetic Belone Flash Silky Hornfiskeblink 20g 5stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinetic Belone Flash Silky Hornfiskeblink 20g 5stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK69 kr69 krKøb
2RenBåd.dk74 kr74 krKøb
3Outdoor i Centrum89 kr89 krKøb
4Lystfisk DK89 kr138 krKøb
5Anyparts91 kr91 krKøb
6Sportdres Fiskegrej.dk99 kr99 krKøb
7Almas Park & Fritid119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kinetic Belone Flash Silky Hornfiskeblink 20g 5stk.

PriceData har fulgt prisen på Kinetic Belone Flash Silky Hornfiskeblink 20g 5stk. i 85 dage. Laveste pris i perioden er 59,9 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Kinetic Belone Flash Silky Hornfiskeblink 20g 5stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Kinetic Belone Flash Silky Hornfiskeblink 20g 5stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202669 kr20 kr (22%)
11. maj 202689 kr20 kr (29%)
8. maj 202669 kr13,8 kr (17%)
6. maj 202682,8 kr6,9 kr (9%)
5. maj 202675,9 kr4,6 kr (6%)
4. maj 202671,3 kr17,7 kr (20%)
3. maj 202689 kr17,7 kr (25%)
28. apr. 202671,3 kr1,3 kr (2%)
26. apr. 202670 kr5 kr (8%)
19. apr. 202665 kr5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret