Gå til hovedindhold

Kiilto Clean Pro Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter | Rengøring | Professionel Hygiejne | Svanemærket

Kiilto Clean ProRengøringsmidlerEAN: 6417964410891
Pris: 335,38 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter | Rengøring | Professionel Hygiejne | Svanemærket og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335.38 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter | Rengøring | Professionel Hygiejne | Svanemærket
335,38 kr
Til butik
Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter | Rengøring | Professionel Hygiejne | Svanemærket billede

Produktinformation

Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter Polymerbaseret vaskeplejemiddel til rengøring og pleje af gulve, der tåler vand. Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer er et effektivt rengøringsmiddel, der er specielt designet til at rengøre og p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rengøring
EAN: 6417964410891
Varenr.: 47206533497169

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter | Rengøring | Professionel Hygiejne | Svanemærket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter | Rengøring | Professionel Hygiejne | Svanemærket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten335,38 kr335,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter | Rengøring | Professionel Hygiejne | Svanemærket

PriceData har fulgt prisen på Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter | Rengøring | Professionel Hygiejne | Svanemærket i 155 dage. Den nuværende pris er 335,38 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter | Rengøring | Professionel Hygiejne | Svanemærket. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kiilto Pro Pollycare vaskepleje med polymer 5 Liter | Rengøring | Professionel Hygiejne | Svanemærket de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. dec. 2025335,38 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret