Gå til hovedindhold

Kiilto Clean Pro Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes 100 stk | Håndrengøring & pleje | Håndrens wipes | Industrial Wipes

Kiilto Clean ProPersonlig plejeEAN: 5701684737422
Pris fra 102,75 krtil 212,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 109,75 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes 100 stk | Håndrengøring & pleje | Håndrens wipes | Industrial Wipes og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes 100 stk | Håndrengøring & pleje | Håndrens wipes | Industrial Wipes
102,75 kr
Til butik
Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes 100 stk | Håndrengøring & pleje | Håndrens wipes | Industrial Wipes billede

Produktinformation

Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes er den perfekte løsning til at holde dine hænder rene og friske, uanset hvor du befinder dig. Disse industrielle renseklude er specielt designet til at fjerne snavs fra beskidte hænder uden brug af vand. Servietterne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684737422
Varenr.: 47229109403985
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndrens Serviet Plum All-Purpose Wipes 20x25cm 100 stk med Glycerin/Parfume,100 stk/ds - (100 stk.)
116 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Renseserviet All Purpose, 100 stk
135 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Håndrens PlumWipes All Purpose, bøtte a 100 stk
212,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes 100 stk | Håndrengøring & pleje | Håndrens wipes | Industrial Wipes koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes 100 stk | Håndrengøring & pleje | Håndrens wipes | Industrial Wipes koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten102,75 kr102,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK116 kr155 krKøb
3WATTOO.DK135 kr135 krKøb
4Globaltools.dk212,5 kr212,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes 100 stk | Håndrengøring & pleje | Håndrens wipes | Industrial Wipes

PriceData har fulgt prisen på Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes 100 stk | Håndrengøring & pleje | Håndrens wipes | Industrial Wipes i 163 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 102,75 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes 100 stk | Håndrengøring & pleje | Håndrens wipes | Industrial Wipes. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Kiilto Pro All Purpose håndrens wipes 100 stk | Håndrengøring & pleje | Håndrens wipes | Industrial Wipes de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026102,75 kr13,25 kr (11%)
24. maj 2026116 kr13,25 kr (13%)
12. maj 2026102,75 kr13,25 kr (11%)
11. maj 2026116 kr13,25 kr (13%)
24. apr. 2026102,75 kr13,25 kr (11%)
23. apr. 2026116 kr13,25 kr (13%)
20. apr. 2026102,75 kr13,25 kr (11%)
19. apr. 2026116 kr13,25 kr (13%)
2. apr. 2026102,75 kr8,25 kr (7%)
1. apr. 2026111 kr8,25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret