Gå til hovedindhold

Kids By Friis Studenterhue i Rød - m/u navn - Uden navn / Rød / 4cm i diameter

kids by friisKuglepenneEAN: 5704653005386
Pris fra 99 krtil 149 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 82 kr 10. maj

Sammenlign priser på Kids By Friis Studenterhue i Rød - m/u navn - Uden navn / Rød / 4cm i diameter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Kids By Friis Studenterhue i Rød - m/u navn - Uden navn / Rød / 4cm i diameter
99 kr
Til butik
Kids By Friis Studenterhue i Rød - m/u navn - Uden navn / Rød / 4cm i diameter billede

Produktinformation

Fejr studenterdagen med denne charmerende studenterhue! Den klassiske røde studenterhue fra Kids By Friis er den perfekte dekoration til at markere den store dag. Et smukt minde om en vigtig milepæl i livet! Perfekt til: Studenterfest dekoration Pynt på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Customizer
Farve: Rød
Størrelse: 4cm i diameter
EAN: 5704653005386
Varenr.: 56688669000004
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Ophæng/bordpynt, studenterhat, rød
99,95 kr
Til butik
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Studenterhue Rød, Bordpynt med gravering | Kids by Friis
149 kr
Til butik
Studenterhue Rød, Bordpynt med gravering | Kids by Friis billede

Produktinformation

Studenterhue bordpynt Kids by Friis Gør studenterfesten endnu mere mindeværdig med denne charmerende studenterhue fra Kids by Friis den perfekte bordpynt eller gaveidé til den nyudklækkede student. Huen er lavet i håndmalet resin med fine detaljer og en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5704653005386
Varenr.: FR22155

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids By Friis Studenterhue i Rød - m/u navn - Uden navn / Rød / 4cm i diameter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids By Friis Studenterhue i Rød - m/u navn - Uden navn / Rød / 4cm i diameter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Minegenverden.dk99 kr99 krKøb
2Rikki Tikki Shop99,95 kr99,95 krKøb
3C.Centrum149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kids By Friis Studenterhue i Rød - m/u navn - Uden navn / Rød / 4cm i diameter

PriceData har fulgt prisen på Kids By Friis Studenterhue i Rød - m/u navn - Uden navn / Rød / 4cm i diameter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Kids By Friis Studenterhue i Rød - m/u navn - Uden navn / Rød / 4cm i diameter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Kids By Friis Studenterhue i Rød - m/u navn - Uden navn / Rød / 4cm i diameter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202699 kr13 kr (15%)
17. maj 202686 kr2 kr (2%)
15. maj 202684 kr2 kr (2%)
10. maj 202682 kr17 kr (17%)
9. maj 202699 kr17 kr (21%)
5. maj 202682 kr17 kr (17%)
16. jan. 202699 kr
15. jan. 202699,95 kr
12. dec. 202599 kr9 kr (10%)
10. dec. 202590 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret