Gå til hovedindhold

Kids by friis Safari fødselsdagstog - m/u navn - Uden navn / Safari / 17x45x6 cm.

Kids by FriisKuglepenneHåndmalet safari-dyrBørnefødselsdageEAN: 5704653002590

Kids By Friis Fødselsdagstog Safari med håndmalede safari-dyr. Perfekt børnepynt til fødselsdage med inkluderet tal og flag. Fremstillet i polyresin. Læs mere

Pris fra 350 krtil 499,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 149,95 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 335,3 kr 14. maj

Sammenlign priser på Kids by friis Safari fødselsdagstog - m/u navn - Uden navn / Safari / 17x45x6 cm. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fødselsdagstog - Safaridyr
-30%350 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kids by Friis Fødselsdagstog - safari m. 11 tal
-26%355,99 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kids by Friis Fødselsdagstog - safari m. 11 tal
-20%383,2 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kids By Friis Fødselsdagstog Med 11 Tal - Safari
-20%399,96 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Fødselsdagstog, safaridyr m. 11 tal
-20%402 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
499 kr
Til butik
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fødselsdagstog med navn, Safari fra Kids by Friis
499 kr
Til butik
Gå til Nemmegaver.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Kids By Friis - Fødselsdagstog - Safaridyr
499 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fødselsdagstog Safari
499,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Fødselsdagstog Safari
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by friis Safari fødselsdagstog - m/u navn - Uden navn / Safari / 17x45x6 cm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by friis Safari fødselsdagstog - m/u navn - Uden navn / Safari / 17x45x6 cm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Fenomen.dk350 kr350 krKøb
2Mammashop.dk355,99 kr355,99 krKøb
3Loukrudt383,2 kr383,2 krKøb
4KÆRE BØRN - Alt til dit barn399,96 kr399,96 krKøb
5Rikki Tikki Shop402 kr402 krKøb
6Minegenverden.dk499 kr499 krKøb
7C.Centrum499 kr499 krKøb
8Nemmegaver.dk499 kr499 krKøb
9Pixizoo DK499,95 kr499,95 krKøb
10BabySam DK499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Kids By Friis Fødselsdagstog Safari

Kids by Friis

Kids By Friis Fødselsdagstog Safari med håndmalede safari-dyr. Perfekt børnepynt til fødselsdage med inkluderet tal og flag. Fremstillet i polyresin.

• fødselsdagstog
• safari tog
• børnepynt
• fødselsdag
• kids by friis
• håndmalet
• børneværelse
• Børnefødselsdage
• Håndmalet safari-dyr

Beskrivelse

Kids By Friis Fødselsdagstog Safari er et smukt håndmalet fødselsdagstog med skandinavisk design. Toget består af 5 søde safari-dyr: elefant, zebra, giraf, næsehorn og løve, alle håndmalet med omhu. Medfølger tallene 0,1,1,2,3,4,5,6,7,8,9 med plads til to cifre, plus dannebrog og neutral vimpel. Fremstillet i holdbar polyresin og designet til både piger og drenge. En perfekt gave til barnedåb, fødselsdag eller som barselsbesøg. Kan skabe nye familietraditioner og går i arv fra generation til generation. Bemærk at lys ikke medfølger og produktet anbefales ikke som legetøj.

Specifikationer

flag:Dannebrog og neutral vimpel
design:Skandinavisk
antal_dyr:5 stk
dyr_typer:Elefant, zebra, giraf, næsehorn, løve
materiale:Polyresin
håndmalet:Ja
varenummer:302378
antal_cifre:2 tal
anbefalet_brug:Pynt - ikke legetøj
tal_inkluderet:0,1,1,2,3,4,5,6,7,8,9

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er fødselsdagstoget sikkert for små børn?

Toget er designet som pynt og anbefales ikke som legetøj. Det er fremstillet i polyresin og egnet til dekoration på fødselsdagsbordet.

Hvilke dyr er der på fødselsdagstoget?

Toget har 5 håndmalede safari-dyr: elefant, zebra, giraf, næsehorn og en sød lille løve fordelt på separate vogne.

Medfølger der lys til toget?

Nej, lys medfølger ikke med toget, men kan tilkøbes separat hvis ønsket.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kids by friis Safari fødselsdagstog - m/u navn - Uden navn / Safari / 17x45x6 cm.

PriceData har fulgt prisen på Kids by friis Safari fødselsdagstog - m/u navn - Uden navn / Safari / 17x45x6 cm. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 335,3 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 362 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kids by friis Safari fødselsdagstog - m/u navn - Uden navn / Safari / 17x45x6 cm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kids by friis Safari fødselsdagstog - m/u navn - Uden navn / Safari / 17x45x6 cm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026350 kr5,99 kr (2%)
28. maj 2026355,99 kr5,99 kr (2%)
15. maj 2026350 kr14,7 kr (4%)
14. maj 2026335,3 kr14,7 kr (4%)
17. apr. 2026350 kr5,99 kr (2%)
16. apr. 2026355,99 kr5,99 kr (2%)
10. apr. 2026350 kr33,2 kr (9%)
9. apr. 2026383,2 kr33,2 kr (9%)
22. feb. 2026350 kr5,99 kr (2%)
6. feb. 2026355,99 kr27,21 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret