Gå til hovedindhold

Kähler - Hammershøi Poppy Lysestage Ø7,5 cm hvid

KählerLysestagerEAN: 5703779184685
Pris fra 101,97 krtil 169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 67,03 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kähler - Hammershøi Poppy Lysestage Ø7,5 cm hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101.97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Botex
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kähler Hammershøi Poppy Lysestage, Hvid med deko
-40%101,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kähler Hammershøi Poppy Lysestage, Hvid med deko billede

Produktinformation

Denne lysestage er en del af Kähler Hammershøi Poppy-serien og er lavet af akvarelmalet porcelæn. Størrelse Højde 7 cmBredde 7,50 cmDiameter 7,50 cm Vedligeholdelse Aftørres med fugtig kludTåler ikke opvask

Produktspecifikationer

Mærke: Kähler
Farve: Hvid
EAN: 5703779184685
Varenr.: 1455
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kähler Hammershøi Poppy lysestage Ø7,5 cm Hvid
-30%115 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kähler - Hammershøi Poppy Lysestage Ø7,5 cm hvid
-12%150 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kähler - Hammershøi Poppy Lysestage Ø7,5 cm hvid billede

Produktinformation

Hammershøi Poppy er en videreudvikling af den populære serie Hammershøi. Serien er designet af Hans-Christian Bauer og Rikke Jacobsen dekorerer med smuk almue akvareldekoration på det hvide porcelæn. Poppy lysestage har en smuk almue akvareldekoration i f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kähler
Farve: Hvid
EAN: 5703779184685
Varenr.: K693017
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kähler Hammershøi Poppy Lysestage - Ø7,5cm.
169 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kähler - Hammershøi Poppy Lysestage Ø7,5 cm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kähler - Hammershøi Poppy Lysestage Ø7,5 cm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Botex101,97 kr101,97 krKøb
2KitchenTime DK115 kr164 krKøb
3Rikki Tikki Shop150 kr150 krKøb
4Kai Berntsen ApS169 kr169 krKøb
5HvidevareShoppen.dk169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kähler - Hammershøi Poppy Lysestage Ø7,5 cm hvid

PriceData har fulgt prisen på Kähler - Hammershøi Poppy Lysestage Ø7,5 cm hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 101,97 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Kähler - Hammershøi Poppy Lysestage Ø7,5 cm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Kähler - Hammershøi Poppy Lysestage Ø7,5 cm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026101,97 kr13,03 kr (11%)
30. maj 2026115 kr13,03 kr (13%)
18. apr. 2026101,97 kr17,03 kr (14%)
16. apr. 2026119 kr17,03 kr (17%)
12. mar. 2026101,97 kr17,03 kr (14%)
11. mar. 2026119 kr17,03 kr (17%)
7. mar. 2026101,97 kr17,03 kr (14%)
6. mar. 2026119 kr17,03 kr (17%)
28. jan. 2026101,97 kr2,97 kr (3%)
20. jan. 202699 kr2,97 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret