Gå til hovedindhold

Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid skal

KeychronTastaturerEAN: 4895248887492
Pris fra 2.016 krtil 4.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.203 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.977 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid skal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2016 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron Q1 HE 75% Knob Wireless Tri-Mode Gateron 2.0 Nebula Magnetic Shell White - ND - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid
2.016 kr
Til butik
Keychron Q1 HE 75% Knob Wireless Tri-Mode Gateron 2.0 Nebula Magnetic Shell White - ND - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid billede

Produktinformation

Premium tastatur med RGB, størrelse: TKL-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, genopladelig, Double-shot PBT keycaps, mekanisk linear hot swappable switche, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: hvid / sort / turkisblå.

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: Q1H-P1-BO
EAN: 4895248887492
Varenr.: 3324942
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Keychron Q1 He 75% Kablet Og Trådløs Gateron Double-rail Magnetic Nebula Nordisk
-0%2.311 kr
Før 2.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Keychron Q1 HE Tastatur Magnetisk Sydvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk
3.848 kr
Til butik
Keychron Q1 HE Tastatur Magnetisk Sydvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - baggrundsbelysning - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid skal

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Artikel nr.: Q1H-P1-BO
EAN: 4895248887492
Varenr.: 1002877580
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid skal
4.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid skal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid skal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.016 kr2.016 krKøb
2Dustin DK2.311 kr2.397,25 krKøb
3CompuMail DK3.848 kr3.848 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.219 kr4.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid skal

PriceData har fulgt prisen på Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid skal i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.699 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 2.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.992 kr.

Den nuværende pris på 2.016 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid skal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - hvid skal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 20262.016 kr39 kr (2%)
2. apr. 20261.977 kr278 kr (16%)
2. mar. 20261.699 kr278 kr (14%)
19. feb. 20261.977 kr172 kr (8%)
18. feb. 20262.149 kr172 kr (9%)
6. feb. 20261.977 kr172 kr (8%)
5. feb. 20262.149 kr172 kr (9%)
24. jan. 20261.977 kr28 kr (1%)
22. jan. 20262.005 kr28 kr (1%)
19. jan. 20261.977 kr49 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret