Gå til hovedindhold

Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - carbon-sort

KeychronTastaturerEAN: 4895248887485
Pris fra 1.988 krtil 4.439 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.451 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.958 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - carbon-sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1988 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Keychron Q1 HE 75% QMK trådløst gamingtastatur (sort)
1.988 kr
Til butik
Keychron Q1 HE 75% QMK trådløst gamingtastatur (sort) billede

Produktinformation

Keychron Q1 HE 75% QMK trådløst gamingtastatur (sort) - Gateron 2.0 Magnetisk Switch, tri-mode forbindelse, ISO-Nordic, QMK/VIA - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: Q1H-M1-BO
EAN: 4895248887485
Varenr.: 1320115
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron Q1 HE 75% Knob Wireless Tri-Mode Gateron 2.0 Nebula Magnetic Carbon Black - ND - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort
2.014 kr
Til butik
Keychron Q1 HE 75% Knob Wireless Tri-Mode Gateron 2.0 Nebula Magnetic Carbon Black - ND - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Premium tastatur med RGB, størrelse: TKL-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, genopladelig, Double-shot PBT keycaps, mekanisk linear hot swappable switche, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: sort / hvid / rød.

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: Q1H-M1-BO
EAN: 4895248887485
Varenr.: 3324935
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Keychron Q1 He 75% Kablet Og Trådløs Gateron Double-rail Magnetic Nebula Nordisk
-0%2.311 kr
Før 2.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - carbon-sort
2.447 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Keychron Q1 HE Tastatur Magnetisk Sydvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk
3.837 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Keychron Q1 HE Tastatur Magnetisk Sydvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk
4.439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - carbon-sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - carbon-sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.988 kr1.988 krKøb
2Proshop DK2.014 kr2.014 krKøb
3Dustin DK2.311 kr2.397,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.447 kr2.447 krKøb
5CompuMail DK3.837 kr3.837 krKøb
6Ultrashop4.439 kr4.439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - carbon-sort

PriceData har fulgt prisen på Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - carbon-sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.958 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 2.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.024 kr.

Den nuværende pris på 1.988 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - carbon-sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Keychron Q1 HE - Tastatur - QMK-tilpasset, fuldt samlet knap - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - carbon-sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.988 kr26 kr (1%)
12. maj 20262.014 kr6 kr (0%)
6. maj 20262.008 kr19 kr (1%)
23. apr. 20261.989 kr31 kr (2%)
16. apr. 20261.958 kr17 kr (1%)
15. apr. 20261.975 kr44 kr (2%)
14. apr. 20262.019 kr6 kr (0%)
13. apr. 20262.013 kr6 kr (0%)
11. apr. 20262.019 kr5 kr (0%)
10. apr. 20262.014 kr34 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret