Gå til hovedindhold

Keychron K5 MAX - Tastatur - QMK, tilpasset, mekanisk, ISO layout samling - 100% - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Low Profile Red (Hot-swappable) - grå

KeychronTastaturerEAN: 4895248875376
Pris fra 1.290 krtil 2.078 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 788 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.125 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Keychron K5 MAX - Tastatur - QMK, tilpasset, mekanisk, ISO layout samling - 100% - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Low Profile Red (Hot-swappable) - grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1290 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K5 MAX QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gray - Gaming Tastatur - Nordisk - Grå
1.290 kr
Til butik
Keychron K5 MAX QMK/VIA Wireless RGB Hot Swap Low Profile Red - Gray - Gaming Tastatur - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Premium tastatur med RGB, størrelse: fuld størrelse, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, genopladelig, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Gateron Low Profile Red linear hot swappable switche, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: grå / sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: K5M-H1-BO
EAN: 4895248875376
Varenr.: 3285838
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Keychron K5 Max - Low Profile Gateron Red Kablet Og Trådløs Gateron Low Profile 2.0 Red Nordisk
1.299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K5 MAX - Tastatur - QMK, tilpasset, mekanisk, ISO layout samling - 100% - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Low Profile Red (Hot-swappable) - grå
2.077 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Keychron K5 MAX Tastatur Mekanisk RGB Trådløs Kablet Nordisk
2.078 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K5 MAX - Tastatur - QMK, tilpasset, mekanisk, ISO layout samling - 100% - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Low Profile Red (Hot-swappable) - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K5 MAX - Tastatur - QMK, tilpasset, mekanisk, ISO layout samling - 100% - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Low Profile Red (Hot-swappable) - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.290 kr1.290 krKøb
2Dustin DK1.299 kr1.385,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.077 kr2.077 krKøb
4CompuMail DK2.078 kr2.078 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron K5 MAX - Tastatur - QMK, tilpasset, mekanisk, ISO layout samling - 100% - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Low Profile Red (Hot-swappable) - grå

PriceData har fulgt prisen på Keychron K5 MAX - Tastatur - QMK, tilpasset, mekanisk, ISO layout samling - 100% - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Low Profile Red (Hot-swappable) - grå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.142 kr.

Den nuværende pris på 1.290 kr er 13% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Keychron K5 MAX - Tastatur - QMK, tilpasset, mekanisk, ISO layout samling - 100% - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Low Profile Red (Hot-swappable) - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Keychron K5 MAX - Tastatur - QMK, tilpasset, mekanisk, ISO layout samling - 100% - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB-C - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Low Profile Red (Hot-swappable) - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 20261.290 kr165 kr (15%)
21. mar. 20261.125 kr25 kr (2%)
19. feb. 20261.100 kr31 kr (3%)
18. feb. 20261.131 kr31 kr (3%)
6. feb. 20261.100 kr190 kr (15%)
5. feb. 20261.290 kr190 kr (17%)
24. jan. 20261.100 kr20 kr (2%)
22. jan. 20261.120 kr20 kr (2%)
19. jan. 20261.100 kr49 kr (4%)
17. jan. 20261.149 kr49 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret