Gå til hovedindhold

Keychron K2 HE - Special Edition ISO - tastatur - magnetic switch custom - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - sort

KeychronTastaturerEAN: 4894979013583
Pris fra 1.036 krtil 1.428 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 392 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Keychron K2 HE - Special Edition ISO - tastatur - magnetic switch custom - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1036 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Keychron K2 HE SE QMK trådløst gamingtastatur (sort)
1.036 kr
Til butik
Keychron K2 HE SE QMK trådløst gamingtastatur (sort) billede

Produktinformation

Keychron K2 HE SE QMK trådløst gamingtastatur (sort) - Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch, tri-mode connection, 75%, ISO-Nordic - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: K2H-F1-BO
EAN: 4894979013583
Varenr.: 1320113
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Keychron K2 He Se Qmk Wood Kablet Og Trådløs Gateron Double-rail Magnetic Nebula Nordisk
1.374 kr
Til butik
Keychron K2 He Se Qmk Wood Kablet Og Trådløs Gateron Double-rail Magnetic Nebula Nordisk billede

Produktinformation

Kablet forbindelse, Bluetooth 5.2 og 2,4 GHz RF giver fleksibel tilslutning 1000 Hz polling med NKRO reducerer input-forsinkelse og øger responsen Hot-swap Gateron-sokler lader dig skifte kontakter uden lodning Chassis i aluminium med sidepaneler i træ kombinerer styrke og stil Genopladeligt 4000 mAh-batteri leverer op til 110 t mellem opladninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Gaming tastatur
Artikel nr.: K2H-F1-BO
EAN: 4894979013583
Varenr.: 5020038378
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood Black - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort
1.389 kr
Til butik
Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood Black - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Premium tastatur med RGB, størrelse: 75%-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, batteri: 4000 mAh genopladelig, batterilevetid: op til 110 timer, polling rate: 90 (Blueooth) / 1000 (wireless / wired) hz, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Gateron 2.0 Purple Magnetic Hall Effect linear hot swappable switche, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: sort / træ.

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: K2H-F1-BO
EAN: 4894979013583
Varenr.: 3332061
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K2 HE - Special Edition ISO - tastatur - magnetic switch custom - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - sort
1.428 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K2 HE - Special Edition ISO - tastatur - magnetic switch custom - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K2 HE - Special Edition ISO - tastatur - magnetic switch custom - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.036 kr1.036 krKøb
2Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb
3Proshop DK1.389 kr1.389 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.428 kr1.428 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron K2 HE - Special Edition ISO - tastatur - magnetic switch custom - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - sort

PriceData har fulgt prisen på Keychron K2 HE - Special Edition ISO - tastatur - magnetic switch custom - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - sort i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.036 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.242 kr.

Den nuværende pris på 1.036 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Keychron K2 HE - Special Edition ISO - tastatur - magnetic switch custom - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Keychron K2 HE - Special Edition ISO - tastatur - magnetic switch custom - 75% - backlit - trådløs - 2.4 GHz, USB, Bluetooth 5.2 - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: Gateron Double-Rail Nebula (hot-swappable) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.036 kr63 kr (6%)
28. apr. 20261.099 kr275 kr (20%)
2. apr. 20261.374 kr47 kr (4%)
1. apr. 20261.327 kr47 kr (3%)
10. jan. 20261.374 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret