Gå til hovedindhold

Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood White - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid

KeychronTastaturerEAN: 4894979008251
Pris fra 1.374 krtil 2.279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 905 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.099 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood White - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1374 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Keychron K2 He Se Qmk Wood Kablet Og Trådløs Gateron Double-rail Magnetic Nebula Nordisk
1.374 kr
Til butik
Keychron K2 He Se Qmk Wood Kablet Og Trådløs Gateron Double-rail Magnetic Nebula Nordisk billede

Produktinformation

Kablet, Bluetooth 5.2 eller 2,4 GHz RF-forbindelse til fleksible opsætninger Hot-swap Gateron Double-Rail magnetiske switches til nem tilpasning N-Key Rollover og 1000 Hz polling sikrer præcis input med lav latenstid 4000 mAh batteri giver op til 110 t brug til lange trådløse sessioner Konstruktion i aluminium og træ giver en stabil og raffineret tilstedeværelse på skrivebordet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Gaming tastatur
Artikel nr.: K2H-Q1-BO
EAN: 4894979008251
Varenr.: 5020038379
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood White - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid
1.389 kr
Til butik
Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood White - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid billede

Produktinformation

Premium tastatur med RGB, størrelse: 75%-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, batteri: 4000 mAh genopladelig, batterilevetid: op til 110 timer, polling rate: 90 (Blueooth) / 1000 (wireless / wired) hz, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Gateron 2.0 Purple Magnetic Hall Effect linear hot swappable switche, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: hvid / træ.

Produktspecifikationer

Mærke: Keychron
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: K2H-Q1-BO
EAN: 4894979008251
Varenr.: 3332063
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Keychron K2 HE SE QMK trådløst gamingtastatur (hvid)
1.399 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Keychron K2 HE Tastatur Magnetisk Nordvendt RGB LED Trådløs Kablet Nordisk
2.279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood White - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood White - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb
2Proshop DK1.389 kr1.389 krKøb
3Komplett DK1.399 kr1.399 krKøb
4CompuMail DK2.279 kr2.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood White - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood White - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.323 kr.

Den nuværende pris på 1.374 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood White - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Keychron K2 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood White - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.374 kr275 kr (25%)
28. apr. 20261.099 kr275 kr (20%)
2. apr. 20261.374 kr47 kr (4%)
1. apr. 20261.327 kr47 kr (3%)
10. jan. 20261.374 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret