Gå til hovedindhold

Kenzo L'eau Pour Homme Eau De Toilette 30 ml

KenzoParfume og eau de cologneEAN: 3274872444560
Pris fra 207 krtil 400 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Kenzo L'eau Pour Homme Eau De Toilette 30 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KENZO L'eau Pour Homme EDT 30 ml
207 kr
Til butik
KENZO L'eau Pour Homme EDT 30 ml billede

Produktinformation

KENZO L'Eau 30 ml Mænd

Produktspecifikationer

Mærke: KENZO
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: O-KE-404-30
EAN: 3274872444560
Varenr.: 3077554
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kenzo L'Eau Pour Homme EDT 30 ml
245 kr
Til butik
Kenzo L'Eau Pour Homme EDT 30 ml billede

Produktinformation

💧 Frisk, akvatisk citrusduft · Diskret og ren til hverdag · Noter af yuzu, mynte og cedertræ En let og krystalklar Eau de Toilette til mænd, der forener sprød citrus med akvatiske nuancer og en blød, træagtig afslutning. Duften åbner lyst og energisk med yuzu – den karakteristiske japanske citrus – der giver et friskt kick. I hjertet møder du kølige, vandlige facetter og et strejf af mynte for en ren, luftig følelse. Basen afrundes med hvid musk og cedertræ, som lægger sig elegant og behageligt tæt på huden. Resultatet er en ren, ukompliceret signatur, der er nem at bære året rundt, særligt i dagslys og mildere vejr. Fordele Frisk, akvatisk citrusprofil, der føles ren og let på huden. Diskret duftspor og behagelig tilstedeværelse – ideel til kontor og hverdag. Balanceret samspil mellem yuzu, vandnoter og mynte for en naturlig, kølig fornemmelse. Blød og elegant afslutning med hvid musk og cedertræ. Let til moderat holdbarhed, der kan opfriskes efter behov. Sådan bruger du produktet Påfør 2–4 pust på rene, tørre hudområder som hals, bryst og/eller håndled. Undgå at gnide håndleddene mod hinanden – lad duften sætte sig naturligt. Ønskes længere holdbarhed, kan du let fugte huden med en neutral lotion før påføring. Opfrisk efter behov i løbet af dagen; hold flasken ca. 15–20 cm fra hud eller tøj (undgå sarte tekstiler). Duftfamilie og noter Duftfamilie: Frisk akvatisk citrus Topnoter: Yuzu (japansk citrus), grøn peber Hjertenoter: Lotusblad, akvatiske nuancer, mynte Bundnoter: Cedertræ, hvid musk Perfekt til dig, der ønsker en diskret, velafbalanceret duft med renhed og friskhed i fokus – lige så velegnet til morgenrutinen som til spontane øjeblikke i løbet af dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Kenzo
Kategori: Parfume
Størrelse: 30.00ml
Artikel nr.: 3274872444560
EAN: 3274872444560
Varenr.: 3274872444560
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kenzo L'eau Pour Homme Eau De Toilette 30 ml
400 kr
Til butik
Kenzo L'eau Pour Homme Eau De Toilette 30 ml billede

Produktinformation

Kenzo LEau Pour Homme Eau de Toilette Frisk, maskulin og elegant inspireret af naturens elementer Kenzo LEau Pour Homme Eau de Toilette er en ikonisk herreduft, der kombinerer friskhed, energi og maskulin elegance. Inspireret af havets klarhed og naturen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kenzo
Kategori: Parfume
EAN: 3274872444560
Varenr.: shopify_DK_15198863262044_55399929250140

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenzo L'eau Pour Homme Eau De Toilette 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenzo L'eau Pour Homme Eau De Toilette 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK207 kr246 krKøb
2Beautycos DK245 kr274 krKøb
3EauDeParfum.dk400 kr400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kenzo L'eau Pour Homme Eau De Toilette 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Kenzo L'eau Pour Homme Eau De Toilette 30 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Kenzo L'eau Pour Homme Eau De Toilette 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Kenzo L'eau Pour Homme Eau De Toilette 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026207 kr1 kr (0%)
22. maj 2026206 kr29 kr (12%)
20. maj 2026235 kr6 kr (3%)
14. maj 2026229 kr13 kr (6%)
12. maj 2026216 kr13 kr (6%)
10. maj 2026229 kr11 kr (5%)
9. maj 2026240 kr5 kr (2%)
6. maj 2026245 kr16 kr (7%)
2. maj 2026229 kr23 kr (11%)
20. apr. 2026206 kr12 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret