Gå til hovedindhold

Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme

KenwoodKøkkenmaskiner og blendereEAN: 5011423002002
Pris fra 2.471 krtil 4.299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.828 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.400 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2471 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme
2.471 kr
Til butik
Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kenwood
Kategori: Røremaskiner
Farve: 4
Artikel nr.: KVC65.001WH
EAN: 5011423002002
Varenr.: 7708768
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Køkkenmaskine Titanium Chef Baker
2.471 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH Køkkenmaskine 5liter 1200W Hvid/champagnecreme
2.549 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Køkkenmaskine Kenwood Titanium Chef Baker 5 l 1200 W - hvid/champagnecreme
2.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Køkkenmaskine Kenwood Titanium Chef Baker 5 l 1200 W - hvid/champagnecreme
3.019 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kenwood Köksmaskin Titanium KVC65.001WH Chef Baker
-23%3.284 kr
Før 4.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH Køkkenmaskine 5liter 1200W Hvid/champagnecreme
3.349 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Køkkenmaskine med 5L skål og 1200W Power
-13%4.299 kr
Før 4.939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.471 kr2.471 krKøb
2Proshop DK2.471 kr2.471 krKøb
3CompuMail DK2.549 kr2.549 krKøb
4Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
5Vivas DK3.019 kr3.069 krKøb
6Teknikproffset DK3.284 kr3.363 krKøb
7Ultrashop3.349 kr3.349 krKøb
8Estore DK4.299 kr4.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme

PriceData har fulgt prisen på Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme i 187 dage. Laveste pris i perioden er 2.290 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 3.148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.470 kr.

Den nuværende pris på 2.471 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Kenwood Titanium Chef Baker KVC65.001WH - Køkkenmaskine - 1200 W - hvid/champagnecreme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.471 kr57 kr (2%)
23. maj 20262.414 kr46 kr (2%)
29. apr. 20262.460 kr49 kr (2%)
28. apr. 20262.411 kr11 kr (0%)
27. apr. 20262.400 kr19 kr (1%)
26. apr. 20262.419 kr44 kr (2%)
25. apr. 20262.463 kr14 kr (1%)
23. apr. 20262.449 kr11 kr (0%)
20. apr. 20262.460 kr23 kr (1%)
19. apr. 20262.483 kr66 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret