Gå til hovedindhold

Kenwood Multipro Compact FDM301SS Køkkenmaskine 2.1liter 800W Satin rustfrit stål

KenwoodKøkkenudstyrEAN: 5011423195940
Pris fra 789 krtil 889 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 775 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Kenwood Multipro Compact FDM301SS Køkkenmaskine 2.1liter 800W Satin rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 789 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kenwood Multipro Compact FDM301SS Køkkenmaskine 2.1liter 800W Satin rustfrit stål
789 kr
Til butik
Kenwood Multipro Compact FDM301SS Køkkenmaskine 2.1liter 800W Satin rustfrit stål billede

Produktinformation

Kenwood Multipro Compact FDM301SS - Køkkenmaskine - 800 W - satin rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Kenwood
Artikel nr.: 0W22011035
EAN: 5011423195940
Varenr.: 993989450
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Multipro Compact FDM301SS -Foodprocessor 800 W - satin rustfrit stål
864 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Køkkenmaskine Multipro Compact
864 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kenwood FDM301SS foodprocessor - 800 W, 2,1 l - sort/rustfrit stål
-2%869 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kenwood FDM301SS foodprocessor - 800 W, 2,1 l - sort/rustfrit stål
-2%889 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Multipro Compact FDM301SS Køkkenmaskine 2.1liter 800W Satin rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Multipro Compact FDM301SS Køkkenmaskine 2.1liter 800W Satin rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK789 kr789 krKøb
2CS MEGASTORE DK864 kr903 krKøb
3Proshop DK864 kr903 krKøb
4Boligcenter DK869 kr869 krKøb
5Vivas DK889 kr978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kenwood Multipro Compact FDM301SS Køkkenmaskine 2.1liter 800W Satin rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Kenwood Multipro Compact FDM301SS Køkkenmaskine 2.1liter 800W Satin rustfrit stål i 183 dage. Laveste pris i perioden er 775 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 944 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 810 kr.

Den nuværende pris på 789 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kenwood Multipro Compact FDM301SS Køkkenmaskine 2.1liter 800W Satin rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kenwood Multipro Compact FDM301SS Køkkenmaskine 2.1liter 800W Satin rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026789 kr14 kr (2%)
10. apr. 2026775 kr13 kr (2%)
29. mar. 2026788 kr2 kr (0%)
28. mar. 2026790 kr2 kr (0%)
26. mar. 2026788 kr2 kr (0%)
25. mar. 2026790 kr2 kr (0%)
19. mar. 2026788 kr2 kr (0%)
17. mar. 2026790 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026789 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026790 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret