Gå til hovedindhold

Kenwood MAX980ME - Påsætningssæt - til Major og Chef - sølv

KenwoodKøkkenudstyrEAN: 5011423197241
Pris fra 1.192 krtil 1.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.154 kr 13. maj

Sammenlign priser på Kenwood MAX980ME - Påsætningssæt - til Major og Chef - sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1192 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood MAX980ME - attachment set - silver
1.192 kr
Til butik
Kenwood MAX980ME - attachment set - silver billede

Produktinformation

Påsætningssæt, til stavmikser, sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Kenwood
Kategori: Koekkenmaskine Tilbehoer
Artikel nr.: MAX980E
EAN: 5011423197241
Varenr.: 2936139
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kenwood Pastamaskine-påsætningssæt Sølv
1.208 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood MAX980ME - Påsætningssæt - til Major og Chef - sølv
1.222 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kenwood MAX980ME pastarullesæt til køkkenmaskine - sølv
-1%1.409 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kenwood MAX980ME pastarullesæt til køkkenmaskine - sølv
-1%1.429 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kenwood Pastamaskine-påsætningssæt Sølv
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood MAX980ME - Påsætningssæt - til Major og Chef - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood MAX980ME - Påsætningssæt - til Major og Chef - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.192 kr1.192 krKøb
2CompuMail DK1.208 kr1.208 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.222 kr1.222 krKøb
4Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
5Vivas DK1.429 kr1.498 krKøb
6Ultrashop1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kenwood MAX980ME - Påsætningssæt - til Major og Chef - sølv

PriceData har fulgt prisen på Kenwood MAX980ME - Påsætningssæt - til Major og Chef - sølv i 129 dage. Laveste pris i perioden er 1.066 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 1.438 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.211 kr.

Den nuværende pris på 1.192 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kenwood MAX980ME - Påsætningssæt - til Major og Chef - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kenwood MAX980ME - Påsætningssæt - til Major og Chef - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.192 kr30 kr (3%)
1. jun. 20261.162 kr24 kr (2%)
31. maj 20261.186 kr32 kr (3%)
29. maj 20261.218 kr38 kr (3%)
28. maj 20261.180 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.188 kr29 kr (3%)
22. maj 20261.159 kr32 kr (3%)
21. maj 20261.191 kr21 kr (2%)
20. maj 20261.170 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.178 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret