Gå til hovedindhold

Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.6liter 1000W Sølv

KenwoodKøkkenmaskiner og blendereEAN: 5011423191508
Pris fra 1.929 krtil 2.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 690 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.861 kr 9. maj

Sammenlign priser på Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.6liter 1000W Sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1929 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.8liter Sølv
1.929 kr
Til butik
Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.8liter Sølv billede

Produktinformation

Kenwood Chef KVC3110S - Køkkenmaskine - 1000 W - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Kenwood
Artikel nr.: 0W20011166
EAN: 5011423191508
Varenr.: 994014415
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Køkkenmaskine Chef
1.931 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Chef KVC3110S - Køkkenmaskine - 1000 W - sølv
1.966 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Køkkenmaskine Kenwood KVC3110S 4,6 l - sølv, 1000 W
-4%2.299 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Køkkenmaskine Kenwood KVC3110S 4,6 l - sølv, 1000 W
-4%2.319 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.6liter 1000W Sølv
2.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.6liter 1000W Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.6liter 1000W Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.929 kr1.929 krKøb
2Proshop DK1.931 kr1.931 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.966 kr1.966 krKøb
4Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
5Vivas DK2.319 kr2.558 krKøb
6Ultrashop2.619 kr2.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.6liter 1000W Sølv

PriceData har fulgt prisen på Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.6liter 1000W Sølv i 127 dage. Laveste pris i perioden er 1.861 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 2.125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.952 kr.

Den nuværende pris på 1.929 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.6liter 1000W Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kenwood Chef KVC3110S Køkkenmaskine 4.6liter 1000W Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.929 kr2 kr (0%)
2. jun. 20261.931 kr9 kr (0%)
29. maj 20261.940 kr12 kr (1%)
28. maj 20261.952 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.953 kr26 kr (1%)
25. maj 20261.927 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.930 kr18 kr (1%)
22. maj 20261.912 kr19 kr (1%)
21. maj 20261.931 kr26 kr (1%)
20. maj 20261.957 kr42 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret