Gå til hovedindhold

Kensington High Clarity Privacy Screen Filter 15.6 tommer 16:9 16:9

Pris fra 382 krtil 759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 377 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 1. maj

Sammenlign priser på Kensington High Clarity Privacy Screen Filter 15.6 tommer 16:9 16:9 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 382 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington High Clarity Notebook privacy-filter
382 kr
Til butik
Kensington High Clarity Notebook privacy-filter billede

Produktinformation

Kensington High Clarity - Notebook privacy-filter - 2-vejs - klæbende, hængseltapper - 15.6"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: HC156A169E
EAN: 4049793088303
Varenr.: 1003572280
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 15,6'' (16:9) høj klarheds-skærmfilter til laptops
469 kr
Til butik
Kensington 15,6'' (16:9) høj klarheds-skærmfilter til laptops billede

Produktinformation

Mange professionelle kæmper med at beskytte personlige oplysninger, når der arbejdes med følsomme oplysninger i offentlige eller delte områder. Standardskærmfiltre kan reducere tydeligheden og forringe synligheden. Kensington skærmfiltre med høj klarhed tager hånd om disse udfordringer med avanceret nanolamel-teknologi for levende billeder, som muliggør op til 40 % mere lystransmission sammenlignet med standardfiltre.* Høj klarhedsteknologi leverer levende farver og skarpe tekster Privathedsfokuseret synsvinkel forbedrer datasikkerheden *Sammenlignet med standard Kensington skærmfiltre.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Mobil Beskyttelsesglas
Artikel nr.: HC156A169E
EAN: 4049793088303
Varenr.: 3422297
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington High Clarity Privacy Screen Filter 15.6 tommer 16:9 16:9
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kensington High Clarity Privacy Screen Filter 15.6 tommer 16:9 16:9 billede

Produktinformation

Bevarer skærmens klarhed og farver, holder regneark skarpe Begrænser indsyn fra siden til ±30°, beskytter følsomme oplysninger på skærmen Reducerer blåt lys med op til 28%, mindsker øjentræthed ved lange sessioner Rammeløs pasform med faner eller tape, installeres rent og sidder sikkert 2H ridsebestandighed og MIL-STD-væskecertificering, bygget til rejser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Filtre
Artikel nr.: HC156A169E
EAN: 4049793088303
Varenr.: 5020069503
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kensington High Clarity privatlivsfilter til 15,6" bærbar (16:9)
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington High Clarity privatlivsfilter til 15,6" bærbar (16:9)
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington High Clarity Privacy Screen Filter 15.6 tommer 16:9 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington High Clarity Privacy Screen Filter 15.6 tommer 16:9 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK382 kr382 krKøb
2Proshop DK469 kr508 krKøb
3Dustin DK556 kr642,25 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington High Clarity Privacy Screen Filter 15.6 tommer 16:9 16:9

PriceData har fulgt prisen på Kensington High Clarity Privacy Screen Filter 15.6 tommer 16:9 16:9 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 381 kr.

Den nuværende pris på 382 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Kensington High Clarity Privacy Screen Filter 15.6 tommer 16:9 16:9. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Kensington High Clarity Privacy Screen Filter 15.6 tommer 16:9 16:9 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026382 kr7 kr (2%)
27. maj 2026375 kr7 kr (2%)
25. maj 2026382 kr7 kr (2%)
23. maj 2026375 kr7 kr (2%)
13. maj 2026382 kr2 kr (1%)
12. maj 2026380 kr11 kr (3%)
1. maj 2026369 kr4 kr (1%)
24. apr. 2026373 kr7 kr (2%)
22. apr. 2026380 kr10 kr (3%)
19. mar. 2026390 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret