Gå til hovedindhold

Kensington anti-refleks og blåt lys-filter til 24" 16:9 skærm - rammeløst privatlivsfilter

KensingtonComputerkomponenterEAN: 4049793069098
Pris fra 580 krtil 1.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 539 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 534 kr 10. maj

Sammenlign priser på Kensington anti-refleks og blåt lys-filter til 24" 16:9 skærm - rammeløst privatlivsfilter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 580 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 24" (16:9) anti-refleks & blåt lys filter
580 kr
Til butik
Kensington 24" (16:9) anti-refleks & blåt lys filter billede

Produktinformation

Reducer reflektion og skadeligt blåt lys og forbedr klarheden. Anti-refleks og blåt lys filter - 24" 16:9 Reducerer reflektion og skadeligt blåt lys Innovativ antirefleksbelægning reducerer refleksion og forbedrer klarheden (kun mat side). Filteret eliminerer blåt lys med op til 43%, hvilket letter øjenbelastningen og reducerer chancerne for at påvirke søvnmønstre.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: 627558
EAN: 4049793069098
Varenr.: 2943372
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kensington anti-refleks Skærmfilter
636,06 kr
Til butik
Kensington anti-refleks Skærmfilter billede

Produktinformation

Reducer reflektion og skadeligt blåt lys, og forbedr klarheden med Kensingtons anti-refleks og blåt lys reduktionsfilter til 24" 16:9 skærme. Dette filter reducerer skadeligt blåt lys med op til 43% og har en antimikrobiel belægning (kun mat side), d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Skærmfilter
EAN: 4049793069098
Varenr.: 414.627558
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington - display anti-genskinfilter
663 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kensington anti-refleks og blåt lys-filter til 24" 16:9 skærm - rammeløst privatlivsfilter
979 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington anti-refleks og blåt lys-filter til 24" 16:9 skærm - rammeløst privatlivsfilter
999 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Anti-refleks Og Blåt Lysfilter - 24 tommer 16:9 16:9
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington anti-refleks og blåt lys-filter til 24" 16:9 skærm - rammeløst privatlivsfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington anti-refleks og blåt lys-filter til 24" 16:9 skærm - rammeløst privatlivsfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK580 kr619 krKøb
2RedOffice Konpap636,06 kr636,06 krKøb
3CompuMail DK663 kr663 krKøb
4Boligcenter DK979 kr979 krKøb
5Vivas DK999 kr1.078 krKøb
6Dustin DK1.119 kr1.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington anti-refleks og blåt lys-filter til 24" 16:9 skærm - rammeløst privatlivsfilter

PriceData har fulgt prisen på Kensington anti-refleks og blåt lys-filter til 24" 16:9 skærm - rammeløst privatlivsfilter i 176 dage. Laveste pris i perioden er 534 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 561 kr.

Den nuværende pris på 580 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Kensington anti-refleks og blåt lys-filter til 24" 16:9 skærm - rammeløst privatlivsfilter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Kensington anti-refleks og blåt lys-filter til 24" 16:9 skærm - rammeløst privatlivsfilter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026580 kr29 kr (5%)
29. maj 2026609 kr32 kr (6%)
20. maj 2026577 kr28 kr (5%)
13. maj 2026549 kr28 kr (5%)
12. maj 2026577 kr42 kr (8%)
11. maj 2026535 kr1 kr (0%)
10. maj 2026534 kr1 kr (0%)
8. maj 2026535 kr14 kr (3%)
5. maj 2026549 kr6,34 kr (1%)
29. apr. 2026555,34 kr18,66 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret