Gå til hovedindhold

Solar Plus Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼ 700mm lang

Solar PlusRadiatorerEAN: 8058775006781
Pris fra 314 krtil 353,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39,75 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 312 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼ 700mm lang og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 314 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼ 700mm lang
314 kr
Til butik
Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼ 700mm lang billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 669438438700
EAN: 8058775006781
Varenr.: 6816644
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
EPDM DN32 rustfri flet 1 1/4" x 1 1/4" omløber 700 mm
324,09 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kedelslange R.F 1.¼" Mess. Omløb. 700Mm
344,67 kr
Til butik
Kedelslange R.F 1.¼" Mess. Omløb. 700Mm billede

Produktinformation

Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼" 700mm lang. Må ikke isoleres grundet kondens dannelse/korrision. UDEN pakninger Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 8058775006781
Varenr.: 8810571628881
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kedelslange r.f 1.¼" mess. omløb. 700mm
353,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼ 700mm lang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼ 700mm lang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK314 kr353 krKøb
2EL-GROSSISTEN324,09 kr324,09 krKøb
3Billigelogvvs.dk344,67 kr344,67 krKøb
4MaintainIt353,75 kr353,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼ 700mm lang

PriceData har fulgt prisen på Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼ 700mm lang i 182 dage. Laveste pris i perioden er 307 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.003,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 336 kr.

Den nuværende pris på 314 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼ 700mm lang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Kedelslange i EPDM gummi med rustfrit flet max 70°. (Peak 90°) Messing omløber i 1.¼ 700mm lang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026314 kr1 kr (0%)
23. maj 2026315 kr1 kr (0%)
22. maj 2026316 kr2 kr (1%)
21. maj 2026314 kr1 kr (0%)
20. maj 2026313 kr1 kr (0%)
16. maj 2026314 kr1 kr (0%)
15. maj 2026315 kr3 kr (1%)
14. maj 2026318 kr2 kr (1%)
3. maj 2026316 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026317 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret