Gå til hovedindhold

Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid

Kay BojesenSengetøjEAN: 5709513394181

Sammenlign priser på Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Botex
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kay Bojesen Børnesengesæt Sangfugl, Multi 70x100 cm
399,95 kr
Til butik
Kay Bojesen Børnesengesæt Sangfugl, Multi 70x100 cm billede

Produktinformation

Dette søde sengesæt til børn fra Kay Bojesen vil med garanti få sendt alle børn godt til drømmeland. Sengesættet er produceret i 100% økologisk bomuld og er samtidig GOTS-certificeret. Designet indeholder Kay Bojesens velkendte fugl i flere forskellige fa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Børnesengesæt
Farve: Multi
Størrelse: 70x100 cm
EAN: 5709513394181
Varenr.: 2157
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kay Bojesen Sengetøj - Baby - Hvid/Multifarvet m. Sangfugle
399,95 kr
Til butik
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid
399,95 kr
Til butik
Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid billede

Produktinformation

Dynebetræk: 70x100 cm - baby sengesæt Pudebetræk: 40x45 cm Materiale: 100% økologisk bomuldssatin Farve: Hvid med multifarvet fugle Design: Sangfugl Brand: Kay Bojesen Lukning: Dyne og pudebetræk lukkes med lynlås Vask: 60° Tørretumbling: Ja Tåle

Produktspecifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Sengetøj
EAN: 5709513394181
Varenr.: 39395-7
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid
399,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kay Bojesen - Sengetøj Sangfugl baby 70x100cm DK
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Botex399,95 kr399,95 krKøb
2Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb
3Shopdyner399,95 kr399,95 krKøb
4Dynezonen399,95 kr399,95 krKøb
5Rikki Tikki Shop399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid

PriceData har fulgt prisen på Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 300 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 399,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 399,95 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Kay Bojesen sengetøj - 100% økologisk bomuldssatin - Baby sengetøj 70x100 cm - Sangfugl Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026399,95 kr46,95 kr (13%)
24. maj 2026353 kr46,95 kr (12%)
23. maj 2026399,95 kr46,95 kr (13%)
20. maj 2026353 kr33,04 kr (10%)
18. maj 2026319,96 kr33,04 kr (9%)
17. maj 2026353 kr33,04 kr (10%)
2. maj 2026319,96 kr33,04 kr (9%)
1. maj 2026353 kr50 kr (17%)
18. apr. 2026303 kr96,95 kr (24%)
17. apr. 2026399,95 kr96,95 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret