Gå til hovedindhold

Kay Bojesen Denmark Kay Bojesen menig med gevær soldat med gevær

Kay BojesenSkulpturer og statuerEAN: 5709513140252
Pris fra 625 krtil 799,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 174,95 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kay Bojesen Denmark Kay Bojesen menig med gevær soldat med gevær og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 625 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kay Bojesen garder m/gevær
625 kr
Til butik
Kay Bojesen garder m/gevær billede

Produktinformation

Håndmalet garder med gevær. Inspireret at garderne på Amalienborg Slotsplads. FSC®-certificeret.

Produktspecifikationer

Mærke: Udgået
Kategori: Gaver 560 kr.
EAN: 5709513140252
Varenr.: 593.39025
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
MENIG MED GEVÆR 39025 KAY BOJESEN
-20%639,2 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MENIG MED GEVÆR 39025 KAY BOJESEN billede

Produktinformation

Inspireret af et af Danmarks nationalsymboler fra Amalienborg Slotsplads skabte Kay Bojesen i 1942 sine håndmalede gardere. Lige siden har Trommeslageren, Fanebæreren og Den Menige Garder m. gevær været stolte repræsentanter for dansk kvalitetsdesign. En...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Figurines
EAN: 5709513140252
Varenr.: 219919
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kay Bojesen Denmark Kay Bojesen menig med gevær soldat med gevær
-7%649 kr
Før 695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kay Bojesen - Menig med gevær
-10%722 kr
Før 799,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kay Bojesen Træfigur - Menig Med Gevær - 21 cm - Lille - Rød/Blå
799,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kay Bojesen Denmark Kay Bojesen menig med gevær soldat med gevær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kay Bojesen Denmark Kay Bojesen menig med gevær soldat med gevær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap625 kr625 krKøb
2SELTA639,2 kr639,2 krKøb
3KitchenTime DK649 kr649 krKøb
4Rikki Tikki Shop722 kr722 krKøb
5Kids-world.dk799,95 kr799,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kay Bojesen Denmark Kay Bojesen menig med gevær soldat med gevær

PriceData har fulgt prisen på Kay Bojesen Denmark Kay Bojesen menig med gevær soldat med gevær i 182 dage. Laveste pris i perioden er 551 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 670 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 621 kr.

Den nuværende pris på 625 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Kay Bojesen Denmark Kay Bojesen menig med gevær soldat med gevær. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Kay Bojesen Denmark Kay Bojesen menig med gevær soldat med gevær de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026625 kr14,96 kr (2%)
15. maj 2026639,96 kr14,96 kr (2%)
13. maj 2026625 kr14,96 kr (2%)
12. maj 2026639,96 kr14,96 kr (2%)
29. apr. 2026625 kr7 kr (1%)
28. apr. 2026632 kr7 kr (1%)
11. apr. 2026625 kr26 kr (4%)
18. feb. 2026599 kr26 kr (4%)
17. feb. 2026625 kr26 kr (4%)
9. feb. 2026599 kr25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret