Gå til hovedindhold

Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Primero Air | Tilbehør til hjelme

KaskSikkerhedshandskerEAN: 8057099063135
Pris fra 422 krtil 746 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 324 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 393 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Primero Air | Tilbehør til hjelme og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 422 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Visir t/ hjelm Primero/Zenith X, klar
422 kr
Til butik
Visir t/ hjelm Primero/Zenith X, klar billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: WATTOO.DK Mrker Kask
EAN: 8057099063135
Varenr.: 4512103570
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Primero Air | Tilbehør til hjelme
448,75 kr
Til butik
Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Primero Air | Tilbehør til hjelme billede

Produktinformation

Kask Zenith & Primero visir klar et must-have tilbehør til din sikkerhedshjelm. Dette visir er designet til at beskytte dine øjne mod ridser og dug, hvilket sikrer optimalt udsyn under arbejdet.Visiret findes i tre forskellige farver: klar, røg og sølv. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: Tilbehør til sikkerhedshjelme
EAN: 8057099063135
Varenr.: 47777792688465
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Visir t/ hjelm Primero/Zenith X klar
746 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Primero Air | Tilbehør til hjelme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Primero Air | Tilbehør til hjelme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK422 kr422 krKøb
2Sikkerhedsgiganten448,75 kr448,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK746 kr785 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Primero Air | Tilbehør til hjelme

PriceData har fulgt prisen på Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Primero Air | Tilbehør til hjelme i 163 dage. Laveste pris i perioden er 384 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 737 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 462 kr.

Den nuværende pris på 422 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Primero Air | Tilbehør til hjelme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Primero Air | Tilbehør til hjelme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026422 kr26,75 kr (6%)
1. jun. 2026448,75 kr26,75 kr (6%)
27. maj 2026422 kr15,5 kr (4%)
26. maj 2026437,5 kr15,5 kr (4%)
23. maj 2026422 kr15,5 kr (4%)
21. maj 2026437,5 kr266,5 kr (38%)
19. maj 2026704 kr266,5 kr (61%)
18. maj 2026437,5 kr266,5 kr (38%)
16. maj 2026704 kr266,5 kr (61%)
12. maj 2026437,5 kr299,5 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret