Gå til hovedindhold

Kask Zen visir adapter Zenith & Primero | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Tilbehør til hjelme | Visirholder

KASKSikkerhedshandskerEAN: 8057099063241
Pris fra 100 krtil 181,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 81,25 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kask Zen visir adapter Zenith & Primero | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Tilbehør til hjelme | Visirholder og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kask adapter for Zenith Zen og Zen Fullface
100 kr
Til butik
Kask adapter for Zenith Zen og Zen Fullface billede

Produktspecifikationer

Mærke: KASK
Kategori: Sikkerhedshjelm
Farve: 1
Artikel nr.: 8057099063241
EAN: 8057099063241
Varenr.: 10059681
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kask Zen visir adapter Zenith & Primero | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Tilbehør til hjelme | Visirholder
129,69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KASK ZENITH VISIR ADAPTERE
166,05 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kask Zenith Visir Adaptere
176,6 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kask zenith visir adaptere
181,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kask Zen visir adapter Zenith & Primero | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Tilbehør til hjelme | Visirholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kask Zen visir adapter Zenith & Primero | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Tilbehør til hjelme | Visirholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK100 kr139 krKøb
2Sikkerhedsgiganten129,69 kr129,69 krKøb
3EL-GROSSISTEN166,05 kr166,05 krKøb
4Billigelogvvs.dk176,6 kr176,6 krKøb
5MaintainIt181,25 kr181,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kask Zen visir adapter Zenith & Primero | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Tilbehør til hjelme | Visirholder

PriceData har fulgt prisen på Kask Zen visir adapter Zenith & Primero | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Tilbehør til hjelme | Visirholder i 115 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 129,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Kask Zen visir adapter Zenith & Primero | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Tilbehør til hjelme | Visirholder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Kask Zen visir adapter Zenith & Primero | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Tilbehør til hjelme | Visirholder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026100 kr29,69 kr (23%)
22. maj 2026129,69 kr28,69 kr (28%)
21. maj 2026101 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026100 kr1 kr (1%)
16. mar. 2026101 kr1 kr (1%)
9. feb. 2026100 kr1 kr (1%)
8. feb. 2026101 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret