Gå til hovedindhold

Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask | Kask Zenith X

KaskSikkerhedshandskerEAN: 8057099063135
Pris fra 448,75 krtil 747 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 298,25 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 393 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask | Kask Zenith X og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 448.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask | Kask Zenith X
448,75 kr
Til butik
Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask | Kask Zenith X billede

Produktinformation

Kask Zenith & Primero visir klar et must-have tilbehør til din sikkerhedshjelm. Dette visir er designet til at beskytte dine øjne mod ridser og dug, hvilket sikrer optimalt udsyn under arbejdet.Visiret findes i tre forskellige farver: klar, røg og sølv. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: Tilbehør til sikkerhedshjelme
EAN: 8057099063135
Varenr.: 47777792688465
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Visir t/ hjelm Primero/Zenith X klar
747 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask | Kask Zenith X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask | Kask Zenith X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten448,75 kr448,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK747 kr786 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask | Kask Zenith X

PriceData har fulgt prisen på Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask | Kask Zenith X i 162 dage. Laveste pris i perioden er 384 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 737 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 463 kr.

Den nuværende pris på 448,75 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 39% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask | Kask Zenith X. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Kask Zenith & Primero visir klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask | Kask Zenith X de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026448,75 kr26,75 kr (6%)
27. maj 2026422 kr15,5 kr (4%)
26. maj 2026437,5 kr15,5 kr (4%)
23. maj 2026422 kr15,5 kr (4%)
21. maj 2026437,5 kr266,5 kr (38%)
19. maj 2026704 kr266,5 kr (61%)
18. maj 2026437,5 kr266,5 kr (38%)
16. maj 2026704 kr266,5 kr (61%)
12. maj 2026437,5 kr299,5 kr (41%)
11. maj 2026737 kr299,5 kr (68%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret