Gå til hovedindhold

KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Kask Superplasma AQ

Pris fra 66,2 krtil 170 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 103,8 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 17. maj

Sammenlign priser på KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Kask Superplasma AQ og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.2 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kask bajonet adapter t/hørekop - T/montering af høreværn på KASK hjelme-pose a 2stk
66,2 kr
Til butik
Kask bajonet adapter t/hørekop - T/montering af høreværn på KASK hjelme-pose a 2stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: KASK
Kategori: Høreværn
Farve: 1
Artikel nr.: ICM-3010125
EAN: 8057099000352
Varenr.: 5665884
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kask adapter til hjelmmontering 1-S, Sort, ONESIZE
75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Kask Superplasma AQ
88,94 kr
Til butik
KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Kask Superplasma AQ billede

Produktinformation

KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN er et praktisk tilbehør til Kask Plasma & Superplasma serien, der gør det muligt at montere høreværn på hjelmen.Når du arbejder under støjende forhold, er det vigtigt at beskytt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: Tilbehør til sikkerhedshjelme
EAN: 8057099000352
Varenr.: 46665696018769
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Adapter Bajonet Wac00003
-47%98,72 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
KASK bajonet adapter t/hørekop T/montering af høreværn på KASK hjelme-pose a 2stk
106,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KASK BAJONET ADAPTER TIL HØREKOP
155,96 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kask Bajonet Adapter Til Hørekop
165,9 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kask bajonet adapter til hørekop
170 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Kask Superplasma AQ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Kask Superplasma AQ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK66,2 kr105,2 krKøb
2WATTOO.DK75 kr75 krKøb
3Sikkerhedsgiganten88,94 kr88,94 krKøb
4Globaltools.dk98,72 kr98,72 krKøb
5vvsfittings.dk106,25 kr106,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN155,96 kr155,96 krKøb
7Billigelogvvs.dk165,9 kr165,9 krKøb
8MaintainIt170 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Kask Superplasma AQ

PriceData har fulgt prisen på KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Kask Superplasma AQ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 60,21 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 88,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 66,2 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Kask Superplasma AQ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for KASK ADAPTER TIL MONTERING AF HØREVÆRN | Tilbehør til sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Kask Superplasma AQ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202666,2 kr7,8 kr (11%)
20. maj 202674 kr7,8 kr (12%)
18. maj 202666,2 kr4,2 kr (7%)
17. maj 202662 kr1 kr (2%)
16. maj 202663 kr11 kr (15%)
30. apr. 202674 kr1 kr (1%)
24. apr. 202673 kr1 kr (1%)
21. apr. 202674 kr1 kr (1%)
20. apr. 202673 kr1 kr (1%)
15. apr. 202674 kr14,94 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret