Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld New York Mercer Street Eau de Toilette 60 ml

Pris fra 229 krtil 350 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld New York Mercer Street Eau de Toilette 60 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld New York Eau De Toilette 60 ml
-10%229 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld New York Eau De Toilette 60 ml billede

Produktinformation

New York er for mænd og dufter af lime og basilikum. Videre finder du dejlig rabarber og jasmin samt hvide trænoter og vetiver i bunden.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 37900
EAN: 3386460115599
Varenr.: 3198698
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld N.Y. Mercer Street Eau de Toilette - 60 ml
250 kr
Til butik
Karl Lagerfeld N.Y. Mercer Street Eau de Toilette - 60 ml billede

Produktinformation

En duft der matcher din stilN.Y. Mercer Street Eau de Toilette giver dig en frisk, maskulin duft der holder hele dagen. Inspireret af New Yorks energi og kreativitet, er denne duft skabt til manden der vil have et parfume der fungerer i alle situationer.For manden som ønsker en pålidelig duft uden unødvendige detaljer. Kombinationen af lime, basilikum og vetiver skaber en balance mellem friskhed og dybde, der passer til både hverdag og aften.Frisk og maskulin duftprofilHolder i flere timerPasser til alle årstiderWoody Aromatic duftfamilie60 ml flaskeSådan bruger du produktetSpray på pulsårer som håndled og hals for bedst effekt. Brug efter bad eller barbering.En duft der leverer resultater hver dag. Prøv den nu.

Produktspecifikationer

Kategori: Herreparfume
Størrelse: 60 ml
Artikel nr.: 85953
EAN: 3386460115599
Varenr.: 85953
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld New York Mercer Street Pour Homme EDT 60 ml
-27%255 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld New York Mercer Street Pour Homme EDT 60 ml billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld New York Mercer Street Pour Homme EDT er en parfume der tirrer dine sanser på en helt ny måde. Dette skyldes at den er beriget med hvid træ, basilikum, saftige rabarber og hvid peber. Derudover indeholder den vetiver, forfriskende lime, mus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3386460115599
Varenr.: 88740
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld New York Mercer Street Eau de Toilette 60 ml
350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld New York Mercer Street Eau de Toilette 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld New York Mercer Street Eau de Toilette 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK229 kr229 krKøb
2NordicFeel DK250 kr250 krKøb
3NiceHair.dk255 kr255 krKøb
4Lyko DK350 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld New York Mercer Street Eau de Toilette 60 ml

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld New York Mercer Street Eau de Toilette 60 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 12% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Karl Lagerfeld New York Mercer Street Eau de Toilette 60 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Karl Lagerfeld New York Mercer Street Eau de Toilette 60 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026229 kr23 kr (9%)
13. maj 2026252 kr
24. apr. 2026251,72 kr3,28 kr (1%)
23. apr. 2026255 kr52,47 kr (26%)
21. apr. 2026202,53 kr39,53 kr (24%)
11. apr. 2026163 kr39,53 kr (20%)
10. apr. 2026202,53 kr31,47 kr (13%)
9. apr. 2026234 kr31,47 kr (16%)
8. apr. 2026202,53 kr4,55 kr (2%)
5. apr. 2026197,98 kr36,02 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret