Gå til hovedindhold

Coach New York For Men Eau De Toilette 40 ml

CoachParfume og eau de cologneEAN: 3386460086349
Pris fra 168 krtil 400 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 131 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Coach New York For Men Eau De Toilette 40 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Coach For Men
168 kr
Til butik
Coach For Men billede

Produktinformation

Eau de Toilette, 40 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Coach
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460086349
EAN: 3386460086349
Varenr.: 2886602
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
COACH Coach Man Eau de Toilette - 40 ml
306 kr
Til butik
COACH Coach Man Eau de Toilette - 40 ml billede

Produktinformation

En duft der virker hele dagenCOACH Man Eau de Toilette giver dig en frisk, aromatisk duft med træagtige noter, der holder hele dagen. Perfekt til manden, der vil have en pålidelig duft uden unødvendige detaljer. Inspireret af New Yorks urbane energi og designet til den moderne mand, der værdsætter autenticitet.Duften kombinerer grøn nashi, kardemomme og vetiver i en komposition, der fungerer både til hverdagen og særlige lejligheder. Enkel at anvende, nem at bære, og med en karakter der passer til den aktive livsstil.FordeleFrisk og aromatisk duft med træagtige noterLangtidsholdbar formel der holder hele dagenAlsidig duft til alle årstiderPraktisk 40 ml flaske, nem at have medMaskulin karakter uden at være overdrevenAnvendelseSpray på pulsårer som håndled, hals og bryst for bedst effekt. Brug efter bad eller barbering for optimal holdbarhed.En duft der leverer resultater uden snak. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: COACH
Kategori: Herreparfume
Størrelse: 40 ml
Artikel nr.: 45561
EAN: 3386460086349
Varenr.: 45561
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Coach Man EDT 40 ml
-25%322,5 kr
Før 430 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Coach Man EDT 40 ml billede

Produktinformation

Coach Man EDT tager dig på en rejse af uendelige muligheder og fremkalder en følelse af frihed, der kommer fra energien og spontaniteten fra New York City. En moderne duft, der kombinerer friske, energiske topnoter og en varm sensualitet i basenoterne fra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Coach
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3386460086349
Varenr.: 115474
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Coach Man Eau De Toilette 40 ml
323 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Coach Man EdT (40ml)
-14%344 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Coach New York For Men Eau De Toilette 40 ml
400 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Coach New York For Men Eau De Toilette 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Coach New York For Men Eau De Toilette 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK168 kr207 krKøb
2NordicFeel DK306 kr306 krKøb
3NiceHair.dk322,5 kr322,5 krKøb
4Lyko DK323 kr323 krKøb
5Bangerhead DK344 kr344 krKøb
6EauDeParfum.dk400 kr400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Coach New York For Men Eau De Toilette 40 ml

PriceData har fulgt prisen på Coach New York For Men Eau De Toilette 40 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Coach New York For Men Eau De Toilette 40 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Coach New York For Men Eau De Toilette 40 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026168 kr44 kr (21%)
23. maj 2026212 kr7 kr (3%)
20. maj 2026205 kr17 kr (9%)
19. maj 2026188 kr9 kr (5%)
12. maj 2026179 kr11 kr (6%)
8. maj 2026190 kr18 kr (10%)
7. maj 2026172 kr11 kr (6%)
1. maj 2026183 kr52 kr (40%)
28. apr. 2026131 kr14 kr (10%)
18. apr. 2026145 kr18 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret