Gå til hovedindhold

Coach New York For Men Blue Eau De Toilette 40 ml

CoachParfume og eau de cologneEAN: 3386460113755
Pris fra 306 krtil 430 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 2. maj

Sammenlign priser på Coach New York For Men Blue Eau De Toilette 40 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 306 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
COACH Blue Eau de Toilette - 40 ml
306 kr
Til butik
COACH Blue  Eau de Toilette - 40 ml billede

Produktinformation

Frisk duft der holder hele dagenEn marin aromatisk eau de toilette der giver dig en ren, frisk duft med karakter. COACH Blue kombinerer lime og sort peber med noter af ceder og amber for et resultat der holder, dag efter dag.Til manden der ønsker en pålidelig duft uden besvær. Nem at bruge, let at bære, og med en holdbarhed der fungerer fra morgen til aften. Duften er frisk uden at være overvældende, og passer til både hverdag og weekend.Marin aromatisk duft med friske noterLang holdbarhed gennem dagenPraktisk 40 ml flakonEnkel at anvendePasser til alle årstiderSådan bruger du denSpray på pulsårer som håndled og hals. Brug efter bad for bedst resultat.En duft der leverer præcis hvad den lover. Frisk, holdbar og ligetil. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: COACH
Kategori: Herreparfume
Størrelse: 40 ml
Artikel nr.: 83184
EAN: 3386460113755
Varenr.: 83184
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
COACH Blue EdT (40ml)
-21%312 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
COACH Blue EdT (40ml) billede

Produktinformation

Frisk, ren og dybt forfriskende, COACH BLUE er en marinearomatisk Eau de Toilette, som fejer en frisk brise og giver dig en følelse af uendelighed. Topnoter: Lime, malurtessens. Hjortenoter: Ozonakkord, sort peber. Basenoter: Amberekstrakt, cedertræ.

Produktspecifikationer

Mærke: Coach
Kategori: Eau de Toilette til ham
Vægt: 233g
Artikel nr.: 37747
EAN: 3386460113755
Varenr.: B059857
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Coach Blue EDT 40 ml
-25%322,5 kr
Før 430 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Coach Blue EDT 40 ml billede

Produktinformation

Coach Blue EDT er en citrus og aromatisk duft til ham. Frisk, ren og dybt forfriskende. En aromatisk Eau de Toilette, der blæser en frisk vind og formidler en følelse af umådelighed. Coach Blue er inspireret af friheden og optimismen ved en roadtrip, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Coach
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3386460113755
Varenr.: 115479
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Coach Blue Edt 40 ml
323 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Coach New York For Men Blue Eau De Toilette 40 ml
430 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Coach New York For Men Blue Eau De Toilette 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Coach New York For Men Blue Eau De Toilette 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK306 kr306 krKøb
2Bangerhead DK312 kr312 krKøb
3NiceHair.dk322,5 kr322,5 krKøb
4Lyko DK323 kr323 krKøb
5EauDeParfum.dk430 kr430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Coach New York For Men Blue Eau De Toilette 40 ml

PriceData har fulgt prisen på Coach New York For Men Blue Eau De Toilette 40 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 373 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 295 kr.

Den nuværende pris på 306 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 77% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Coach New York For Men Blue Eau De Toilette 40 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Coach New York For Men Blue Eau De Toilette 40 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026306 kr17 kr (5%)
19. maj 2026323 kr135 kr (72%)
16. maj 2026188 kr15 kr (9%)
5. maj 2026173 kr18 kr (12%)
2. maj 2026155 kr150 kr (49%)
1. maj 2026305 kr17 kr (5%)
28. apr. 2026322 kr149 kr (86%)
25. apr. 2026173 kr18 kr (12%)
31. mar. 2026155 kr75,16 kr (33%)
27. mar. 2026230,16 kr74,84 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret