Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Rome Divino Amore Eau de Parfum 1

Pris fra 208 krtil 381 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 170 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Rome Divino Amore Eau de Parfum 1 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Karl Rome Divino Amore Edp Spray 100 ml
208 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Karl Rome Divino Amore Edp Spray 100 ml billede

Produktinformation

- Eau De Parfum fra Karl Lagerfeld - Topnoter: Jasmin, orkidé, neroli og appelsinblomst - Hjertenoter: Appelsin - Basenoter: Sandeltræ og rav - 100 ml

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460130011
EAN: 3386460130011
Varenr.: 3308466
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Rome Divino Amor - 100 ml - Edp
-39%248,95 kr
Før 410 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore EDP 100 ml
-25%343,61 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore EDP 100 ml billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Rome Divino Amore EDP er en super **frisk og karismatisk duft til kvinder.** Denne opløftende parfume er **inspireret af det smukke Rom.** En by som Karl Lagerfeld engang boede i, og som han blev utrolig fascineret af. Nogle af de ting han...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3386460130011
Varenr.: 98384
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Rome Divino Amore Eau de Parfum 1
344 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore Eau de Parfum - 100 ml
381 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Rome Divino Amore Eau de Parfum 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Rome Divino Amore Eau de Parfum 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK208 kr247 krKøb
2BilligParfume.dk248,95 kr248,95 krKøb
3NiceHair.dk343,61 kr343,61 krKøb
4Lyko DK344 kr344 krKøb
5NordicFeel DK381 kr381 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Rome Divino Amore Eau de Parfum 1

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Rome Divino Amore Eau de Parfum 1 i 158 dage. Laveste pris i perioden er 163 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 248,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 208 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Rome Divino Amore Eau de Parfum 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Rome Divino Amore Eau de Parfum 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026208 kr40,95 kr (16%)
16. maj 2026248,95 kr40,95 kr (20%)
14. maj 2026208 kr40,95 kr (16%)
12. maj 2026248,95 kr40,95 kr (20%)
18. apr. 2026208 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026206 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026205 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026208 kr18 kr (9%)
6. apr. 2026190 kr7 kr (4%)
4. apr. 2026197 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret