Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Classic Eau de Toilette 100 ml

Pris fra 175 krtil 520 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 345 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Classic Eau de Toilette 100 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Edt Spray - Mand - 100 ml
175 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Edt Spray - Mand - 100 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til mænd
Farve: 1
Artikel nr.: 3386460058391
EAN: 3386460058391
Varenr.: 5504345
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Classic EDT - 100ml
176 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Classic EDT - 100ml billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Classic er et tidløst Eau de Toilette, der udstråler sofistikation og stil. Denne duft åbner med friske, sprudlende topnoter af mandarin og bergamot, som glider over i et hjerte af lavendel og muskatnød, og afsluttes med en base af sandeltræ og vanilje. Perfekt til hverdagsbrug eller særlige lejligheder, er denne duft til manden, der sætter pris på elegance med et strejf af mod.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460058391
EAN: 3386460058391
Varenr.: 2931457
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Lagerfeld Classic - 100 ml - Edt
-62%198,95 kr
Før 520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Karl Lagerfeld Classic Edt 100ml
-47%239 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld Classic Eau de Toilette - 100 ml
396 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Classic EDT 100 ml
-25%417,86 kr
Før 560 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Classic Eau de Toilette 100 ml
418 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lagerfeld Classic Eau De Toilette 100 ml
520 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Classic Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Classic Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
2Proshop DK176 kr215 krKøb
3BilligParfume.dk198,95 kr198,95 krKøb
4Teknikproffset DK239 kr288 krKøb
5NordicFeel DK396 kr396 krKøb
6NiceHair.dk417,86 kr417,86 krKøb
7Lyko DK418 kr418 krKøb
8EauDeParfum.dk520 kr520 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Classic Eau de Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Classic Eau de Toilette 100 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Classic Eau de Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Classic Eau de Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026175 kr6 kr (3%)
27. maj 2026181 kr7 kr (4%)
19. maj 2026174 kr11 kr (7%)
14. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026164 kr3 kr (2%)
11. apr. 2026167 kr4 kr (2%)
8. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026164 kr3 kr (2%)
23. mar. 2026167 kr3 kr (2%)
22. mar. 2026164 kr17 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret