Gå til hovedindhold

Fristads Kansas STRIKHUE 580 - Grå / ONE | Hovedebeklædning | DISCOUNT | EN 14404

FristadsEAN: 7322301402110
Pris fra 169 krtil 186,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 17,25 kr (9% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas STRIKHUE 580 - Grå / ONE | Hovedebeklædning | DISCOUNT | EN 14404 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
strikhue 580, Grå
-16%169 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
F
Produktbillede

Produktinformation

Fristads Strikhue 580 Enkel, varm og funktionel Fristads Strikhue 580 er en enkel og robust hue, designet til at holde dig varm under udendørs arbejde og fritidsaktiviteter i koldt vejr. Huen er fremstillet i blødt, isolerende materiale, som føles behage...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
Farve: Grå
EAN: 7322301402110
Varenr.: 7529616113888
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas STRIKHUE 580 - Grå / ONE | Hovedebeklædning | DISCOUNT | EN 14404
186,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas STRIKHUE 580 - Grå / ONE | Hovedebeklædning | DISCOUNT | EN 14404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas STRIKHUE 580 - Grå / ONE | Hovedebeklædning | DISCOUNT | EN 14404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet169 kr169 krKøb
2Sikkerhedsgiganten186,25 kr186,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas STRIKHUE 580 - Grå / ONE | Hovedebeklædning | DISCOUNT | EN 14404

PriceData har fulgt prisen på Kansas STRIKHUE 580 - Grå / ONE | Hovedebeklædning | DISCOUNT | EN 14404 i 153 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 186,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kansas STRIKHUE 580 - Grå / ONE | Hovedebeklædning | DISCOUNT | EN 14404. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kansas STRIKHUE 580 - Grå / ONE | Hovedebeklædning | DISCOUNT | EN 14404 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026169 kr17,25 kr (9%)
29. maj 2026186,25 kr17,25 kr (10%)
27. maj 2026169 kr17,25 kr (9%)
2. apr. 2026186,25 kr17,25 kr (10%)
8. mar. 2026169 kr17,25 kr (9%)
7. mar. 2026186,25 kr17,25 kr (10%)
19. jan. 2026169 kr17,25 kr (9%)
16. jan. 2026186,25 kr17,25 kr (10%)
1. jan. 2026169 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret