Gå til hovedindhold

Kansas MATCH T-SHIRT - Mørk marine / 2XL | T-shirts | Herre | OEKO-TEX

KansasSikkerhedstøjEAN: 5700290609994
Pris fra 219 krtil 248,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 29,75 kr (12% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Kansas MATCH T-SHIRT - Mørk marine / 2XL | T-shirts | Herre | OEKO-TEX og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Match T-shirt Herre, Mørk Marine - 100779-540
-12%219 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Match T-shirt Herre, Mørk Marine - 100779-540 billede

Produktinformation

Kansas T-shirt 7391 Enkel & Funktionel T-shirt Kansas T-shirt 7391 er designet til den, der værdsætter et minimalistisk look kombineret med praktiske detaljer. Den har en åben brystlomme, der tilføjer funktionalitet, og en klassisk rund hals med kortærme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Apparel & Accessories
EAN: 5700290609994
Varenr.: 8431345369437
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas MATCH T-SHIRT - Mørk marine / 2XL | T-shirts | Herre | OEKO-TEX
248,75 kr
Til butik
Kansas MATCH T-SHIRT - Mørk marine / 2XL | T-shirts | Herre | OEKO-TEX billede

Produktinformation

Match T-shirt T-shirt i farver, der passer til al industribeklædning, så det er nemt at blande på kryds og tværs. Godkendt til industrivask. Teknisk Farveægte / Brystlomme / Industrivask i henhold til ISO 15797 / OEKO-TEX certificeret.

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: T-shirts
EAN: 5700290609994
Varenr.: 47636334838097

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas MATCH T-SHIRT - Mørk marine / 2XL | T-shirts | Herre | OEKO-TEX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas MATCH T-SHIRT - Mørk marine / 2XL | T-shirts | Herre | OEKO-TEX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet219 kr219 krKøb
2Sikkerhedsgiganten248,75 kr248,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas MATCH T-SHIRT - Mørk marine / 2XL | T-shirts | Herre | OEKO-TEX

PriceData har fulgt prisen på Kansas MATCH T-SHIRT - Mørk marine / 2XL | T-shirts | Herre | OEKO-TEX i 139 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 248,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kansas MATCH T-SHIRT - Mørk marine / 2XL | T-shirts | Herre | OEKO-TEX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kansas MATCH T-SHIRT - Mørk marine / 2XL | T-shirts | Herre | OEKO-TEX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026219 kr4,75 kr (2%)
30. maj 2026223,75 kr25 kr (10%)
29. maj 2026248,75 kr29,75 kr (14%)
27. maj 2026219 kr4,75 kr (2%)
13. maj 2026223,75 kr25 kr (10%)
12. maj 2026248,75 kr25 kr (11%)
15. apr. 2026223,75 kr25 kr (10%)
14. apr. 2026248,75 kr25 kr (11%)
1. apr. 2026223,75 kr74,75 kr (50%)
26. mar. 2026149 kr74,75 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret