Gå til hovedindhold

Kansas KORTÆRMET SKJORTE 7387 - Mørk marine / S | Skjorter | Helårs | Kansas

KansasSkjorter og toppeEAN: 5700291082178
Pris fra 289 krtil 523,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 234,75 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas KORTÆRMET SKJORTE 7387 - Mørk marine / S | Skjorter | Helårs | Kansas og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
kortærmet arbejdsskjorte, Mørk Marine - 100733
-52%289 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
kortærmet arbejdsskjorte, Mørk Marine - 100733 billede

Produktinformation

Kansas Kortærmet Arbejdsskjorte Praktisk & Bevægelsesvenlig Skjorte Kansas Kortærmet Arbejdsskjorte er skabt til professionelle, der har brug for både funktionalitet og bevægelsesfrihed. Med sin traditionelle skjortekrave og knaplukning fremstår skjorten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
EAN: 5700291082178
Varenr.: 9039942615389
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas KORTÆRMET SKJORTE 7387 - Mørk marine / S | Skjorter | Helårs | Kansas
523,75 kr
Til butik
Kansas KORTÆRMET SKJORTE 7387 - Mørk marine / S | Skjorter | Helårs | Kansas billede

Produktinformation

Kortærmet skjorte 7387 Kortærmet skjorte i slidstærkt materiale med høj farveægthed, velegnet til industriarbejde eller serviceteknikere Farverne passer til al Kansas industribeklædning, så det er nemt at blande på kryds og tværs. Teknisk Luxe materiale /...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Skjorter
EAN: 5700291082178
Varenr.: 47636151140689

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas KORTÆRMET SKJORTE 7387 - Mørk marine / S | Skjorter | Helårs | Kansas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas KORTÆRMET SKJORTE 7387 - Mørk marine / S | Skjorter | Helårs | Kansas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet289 kr289 krKøb
2Sikkerhedsgiganten523,75 kr523,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas KORTÆRMET SKJORTE 7387 - Mørk marine / S | Skjorter | Helårs | Kansas

PriceData har fulgt prisen på Kansas KORTÆRMET SKJORTE 7387 - Mørk marine / S | Skjorter | Helårs | Kansas i 154 dage. Laveste pris i perioden er 289 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 523,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 427 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kansas KORTÆRMET SKJORTE 7387 - Mørk marine / S | Skjorter | Helårs | Kansas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kansas KORTÆRMET SKJORTE 7387 - Mørk marine / S | Skjorter | Helårs | Kansas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026289 kr234,75 kr (45%)
29. maj 2026523,75 kr234,75 kr (81%)
27. maj 2026289 kr234,75 kr (45%)
2. apr. 2026523,75 kr124,75 kr (31%)
8. mar. 2026399 kr124,75 kr (24%)
7. mar. 2026523,75 kr124,75 kr (31%)
19. jan. 2026399 kr99,75 kr (20%)
16. jan. 2026498,75 kr99,75 kr (25%)
1. jan. 2026399 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret