Gå til hovedindhold

Kansas Icon overalls 1009 - Grå/sort / C44 | Overall | DISCOUNT | Elektrostatiske egenskaber

KansasSikkerhedstøjEAN: 5700290975273
Pris fra 1.199 krtil 1.236,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 37,25 kr (3% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Kansas Icon overalls 1009 - Grå/sort / C44 | Overall | DISCOUNT | Elektrostatiske egenskaber og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Icon arbejdsoveralls, Grå/Sort - 100806
-8%1.199 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
K
Produktbillede

Produktinformation

Kansas Icon Arbejdsoveralls Ekstra Holdbare & Funktionelle Overalls Kansas Icon Arbejdsoveralls er skabt til krævende arbejdsopgaver, hvor både styrke og funktionalitet er afgørende. De trenålssømme øger holdbarheden, mens Cordura®-forstærkninger i udsat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Farve: Sort
EAN: 5700290975273
Varenr.: 7528821063904
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kansas/Fristads Icon overalls (Grå/Sort, 44)
1.211,25 kr
Til butik
Kansas/Fristads Icon overalls (Grå/Sort, 44) billede

Produktinformation

Moderne og funktionelle overalls i klassisk stil med smarte kontraststikninger. De er konstrueret diagonalt på ryggen og med diagonalt snit over knæene, hvilket hjælper med at tilpasse dem til dine bevægelser. Individuel tilpasning sker ved at justere liv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdsoveralls
Farve: Grå/Sort
Størrelse: 44
EAN: 5700290975273
Varenr.: 3552540
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Icon overalls 1009 - Grå/sort / C44 | Overall | DISCOUNT | Elektrostatiske egenskaber
1.236,25 kr
Til butik
Kansas Icon overalls 1009 - Grå/sort / C44 | Overall | DISCOUNT | Elektrostatiske egenskaber billede

Produktinformation

Kansas Icon Overalls Slidstærke overalls til professionelt brug året rundtKansas Icon Overalls er designet til det moderne industriarbejde med fokus på slidstyrke, komfort og funktionalitet. Fremstillet i en holdbar polyester/bomuldsblanding og forstærke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Overall
EAN: 5700290975273
Varenr.: 47663577629009

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Icon overalls 1009 - Grå/sort / C44 | Overall | DISCOUNT | Elektrostatiske egenskaber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Icon overalls 1009 - Grå/sort / C44 | Overall | DISCOUNT | Elektrostatiske egenskaber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet1.199 kr1.199 krKøb
2Specialbutikken1.211,25 kr1.211,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.236,25 kr1.236,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Icon overalls 1009 - Grå/sort / C44 | Overall | DISCOUNT | Elektrostatiske egenskaber

PriceData har fulgt prisen på Kansas Icon overalls 1009 - Grå/sort / C44 | Overall | DISCOUNT | Elektrostatiske egenskaber i 138 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.236,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.132 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kansas Icon overalls 1009 - Grå/sort / C44 | Overall | DISCOUNT | Elektrostatiske egenskaber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kansas Icon overalls 1009 - Grå/sort / C44 | Overall | DISCOUNT | Elektrostatiske egenskaber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.199 kr12,25 kr (1%)
30. maj 20261.211,25 kr25 kr (2%)
29. maj 20261.236,25 kr37,25 kr (3%)
27. maj 20261.199 kr12,25 kr (1%)
13. maj 20261.211,25 kr25 kr (2%)
12. maj 20261.236,25 kr25 kr (2%)
15. apr. 20261.211,25 kr25 kr (2%)
14. apr. 20261.236,25 kr25 kr (2%)
1. apr. 20261.211,25 kr412,25 kr (52%)
26. mar. 2026799 kr412,25 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret