Gå til hovedindhold

Kansas Icon bukser 2019 - Grå/sort / C42 | Bukser | EN 14404 | Helårs

KansasBukserEAN: 5700290973064
Pris fra 549 krtil 886,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 337,25 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas Icon bukser 2019 - Grå/sort / C42 | Bukser | EN 14404 | Helårs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Icon arbejdsbukser, Grå/Sort - 100805
-54%549 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
K
Produktbillede

Produktinformation

Kansas Icon Arbejdsbukser Funktionelle & Holdbare Arbejdsbukser Disse Kansas Icon Arbejdsbukser er designet til at klare hverdagens krav med en kombination af funktion og slidstyrke. De forstærkede knæ og ergonomisk formede bukseben sikrer høj bevægelses...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Apparel & Accessories
Farve: Sort
EAN: 5700290973064
Varenr.: 8431368307037
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kansas/Fristads Icon bukser (Grå/Sort, 42)
786,25 kr
Til butik
Kansas/Fristads Icon bukser (Grå/Sort, 42) billede

Produktinformation

Flotte og funktionelle arbejdsbukser designet til at blive brugt. Bukserne har halvlav talje og saddlebacksnit. Den gode pasform og det diagonale snit over knæene sikrer god komfort hele arbejdsdagen. Det moderne design inkluderer lynlås i gylp, justerbar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdsbukser
Farve: Grå/Sort
Størrelse: 42
EAN: 5700290973064
Varenr.: 3421933
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Icon bukser 2019 - Grå/sort / C42 | Bukser | EN 14404 | Helårs
886,25 kr
Til butik
Kansas Icon bukser 2019 - Grå/sort / C42 | Bukser | EN 14404 | Helårs billede

Produktinformation

Icon Bukser Bukser i slidstærkt materiale med høj farveægthed til industriarbejde. Farverne passer til al industribeklædning, så det er nemt at blande på kryds og tværs. Godkendt til industrivask. Teknisk Luxe kvalitet / Tofarvet / Kontraststikninger / Ha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Bukser
EAN: 5700290973064
Varenr.: 47663253291345

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Icon bukser 2019 - Grå/sort / C42 | Bukser | EN 14404 | Helårs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Icon bukser 2019 - Grå/sort / C42 | Bukser | EN 14404 | Helårs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet549 kr549 krKøb
2Specialbutikken786,25 kr786,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten886,25 kr886,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Icon bukser 2019 - Grå/sort / C42 | Bukser | EN 14404 | Helårs

PriceData har fulgt prisen på Kansas Icon bukser 2019 - Grå/sort / C42 | Bukser | EN 14404 | Helårs i 139 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 886,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 727 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kansas Icon bukser 2019 - Grå/sort / C42 | Bukser | EN 14404 | Helårs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kansas Icon bukser 2019 - Grå/sort / C42 | Bukser | EN 14404 | Helårs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026549 kr237,25 kr (30%)
30. maj 2026786,25 kr100 kr (11%)
29. maj 2026886,25 kr337,25 kr (61%)
27. maj 2026549 kr237,25 kr (30%)
13. maj 2026786,25 kr100 kr (11%)
12. maj 2026886,25 kr100 kr (13%)
15. apr. 2026786,25 kr100 kr (11%)
14. apr. 2026886,25 kr100 kr (13%)
1. apr. 2026786,25 kr237,25 kr (43%)
26. mar. 2026549 kr237,25 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret