Gå til hovedindhold

Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271 - Str. L | Jakker | 101010-230 | Jakker

KansasSikkerhedstøjEAN: 7322302193284
Pris: 948,75 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271 - Str. L | Jakker | 101010-230 | Jakker og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 948.75 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271 - Str. L | Jakker | 101010-230 | Jakker
948,75 kr
Til butik
Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271 - Str. L | Jakker | 101010-230 | Jakker billede

Produktinformation

Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271Jakke med høj synlighed, fremstillet i smuds-, olie- og vandafvisende materiale, med 2 syninger på alle refleksbånd for høj holdbarhed.TekniskLynlås helt op i kraven / To brystlommer med klap og velcrolu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Jakker
EAN: 7322302193284
Varenr.: 47273147695441

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271 - Str. L | Jakker | 101010-230 | Jakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271 - Str. L | Jakker | 101010-230 | Jakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten948,75 kr948,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271 - Str. L | Jakker | 101010-230 | Jakker

PriceData har fulgt prisen på Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271 - Str. L | Jakker | 101010-230 | Jakker i 154 dage. Den nuværende pris er 948,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271 - Str. L | Jakker | 101010-230 | Jakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kansas HI-VIS jakke kl.3 orange/marineblå 100001-271 - Str. L | Jakker | 101010-230 | Jakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jan. 2026948,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret