Gå til hovedindhold

Kansas Hi Vis bukser kl.2 2026 - HV. rød/sort / C46 | Bukser | DISCOUNT | EN ISO 20471

KansasBukserEAN: 7322302217027
Pris: 1.073,75 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Kansas Hi Vis bukser kl.2 2026 - HV. rød/sort / C46 | Bukser | DISCOUNT | EN ISO 20471 og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1073.75 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Hi Vis bukser kl.2 2026 - HV. rød/sort / C46 | Bukser | DISCOUNT | EN ISO 20471
1.073,75 kr
Til butik
Kansas Hi Vis bukser kl.2 2026 - HV. rød/sort / C46 | Bukser | DISCOUNT | EN ISO 20471 billede

Produktinformation

Hi Vis bukser kl.2 2026 Hi Vis bukser med refleksdetaljer, blød bomuld indvendigt og CORDURA-forstærkning på udsatte steder, fremstillet i smuds-, olie- og vandafvisende materiale. Teknisk To sidelommer / D-ring i taljen / Dobbelt forstærket skridtsøm / T...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Bukser
EAN: 7322302217027
Varenr.: 47635598442833

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Hi Vis bukser kl.2 2026 - HV. rød/sort / C46 | Bukser | DISCOUNT | EN ISO 20471 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Hi Vis bukser kl.2 2026 - HV. rød/sort / C46 | Bukser | DISCOUNT | EN ISO 20471 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.073,75 kr1.073,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Hi Vis bukser kl.2 2026 - HV. rød/sort / C46 | Bukser | DISCOUNT | EN ISO 20471

PriceData har fulgt prisen på Kansas Hi Vis bukser kl.2 2026 - HV. rød/sort / C46 | Bukser | DISCOUNT | EN ISO 20471 i 154 dage. Den nuværende pris er 1.073,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kansas Hi Vis bukser kl.2 2026 - HV. rød/sort / C46 | Bukser | DISCOUNT | EN ISO 20471. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kansas Hi Vis bukser kl.2 2026 - HV. rød/sort / C46 | Bukser | DISCOUNT | EN ISO 20471 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jan. 20261.073,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret