Gå til hovedindhold

FRISTADS Kansas FLAMESTAT STRØMPER 980 - Mørk marine / 43/45 | Sokker | DISCOUNT | EN ISO 14116 Index 3

FRISTADSSokkerEAN: 7322302114814
Pris fra 271 krtil 336,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 65,25 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas FLAMESTAT STRØMPER 980 - Mørk marine / 43/45 | Sokker | DISCOUNT | EN ISO 14116 Index 3 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 271 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strømper Flamestat 980 marine 43-45
271 kr
Til butik
Strømper Flamestat 980 marine 43-45 billede

Produktspecifikationer

Mærke: FRISTADS
Kategori: Arbejdstøj
Farve: 1
Artikel nr.: 10546200
EAN: 7322302114814
Varenr.: 25245451
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas FLAMESTAT STRØMPER 980 - Mørk marine / 43/45 | Sokker | DISCOUNT | EN ISO 14116 Index 3
336,25 kr
Til butik
Kansas FLAMESTAT STRØMPER 980 - Mørk marine / 43/45 | Sokker | DISCOUNT | EN ISO 14116 Index 3 billede

Produktinformation

FLAMESTAT STRØMPER 980 Opgrader din sikkerhed med Flamestat strømper 980. Disse brandhæmmende sokker er lavet af blødt og slidstærkt materiale, der sikrer komfort og beskyttelse i selv de mest krævende miljøer. Teknisk Rib-strikket ben for en behagelig pa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Sokker
EAN: 7322302114814
Varenr.: 47636161790289

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas FLAMESTAT STRØMPER 980 - Mørk marine / 43/45 | Sokker | DISCOUNT | EN ISO 14116 Index 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas FLAMESTAT STRØMPER 980 - Mørk marine / 43/45 | Sokker | DISCOUNT | EN ISO 14116 Index 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK271 kr310 krKøb
2Sikkerhedsgiganten336,25 kr336,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas FLAMESTAT STRØMPER 980 - Mørk marine / 43/45 | Sokker | DISCOUNT | EN ISO 14116 Index 3

PriceData har fulgt prisen på Kansas FLAMESTAT STRØMPER 980 - Mørk marine / 43/45 | Sokker | DISCOUNT | EN ISO 14116 Index 3 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 271 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 333 kr.

Den nuværende pris på 271 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Kansas FLAMESTAT STRØMPER 980 - Mørk marine / 43/45 | Sokker | DISCOUNT | EN ISO 14116 Index 3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Kansas FLAMESTAT STRØMPER 980 - Mørk marine / 43/45 | Sokker | DISCOUNT | EN ISO 14116 Index 3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026271 kr65,25 kr (19%)
25. apr. 2026336,25 kr
23. apr. 2026337 kr
20. apr. 2026336,25 kr
18. apr. 2026337 kr
7. apr. 2026336,25 kr
6. apr. 2026337 kr
5. apr. 2026336,25 kr
4. apr. 2026337 kr
2. apr. 2026336,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret