Gå til hovedindhold

FRISTADS Kansas Boxershorts 9329 126686 - Sort / XL | Undertøj | 127354-940 | Kansas

FRISTADSUndertøjEAN: 7322302701113
Pris fra 248,75 krtil 252 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3,25 kr (1% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas Boxershorts 9329 126686 - Sort / XL | Undertøj | 127354-940 | Kansas og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Boxershorts 9329 126686 - Sort / XL | Undertøj | 127354-940 | Kansas
248,75 kr
Til butik
Kansas Boxershorts 9329 126686 - Sort / XL | Undertøj | 127354-940 | Kansas billede

Produktinformation

Boxershorts 9329 Klassiske boxershorts i lækker bomuld. Teknisk Ergonomisk pasform / 40 mm elastisk linning / Flatlock søm / OEKO-TEX-certificeret.

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Undertøj
EAN: 7322302701113
Varenr.: 47636410007889
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Boxershorts 9329 sort XL
252 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Boxershorts 9329 126686 - Sort / XL | Undertøj | 127354-940 | Kansas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Boxershorts 9329 126686 - Sort / XL | Undertøj | 127354-940 | Kansas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten248,75 kr248,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK252 kr291 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Boxershorts 9329 126686 - Sort / XL | Undertøj | 127354-940 | Kansas

PriceData har fulgt prisen på Kansas Boxershorts 9329 126686 - Sort / XL | Undertøj | 127354-940 | Kansas i 154 dage. Laveste pris i perioden er 236,25 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 352 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 259 kr.

Den nuværende pris på 248,75 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Kansas Boxershorts 9329 126686 - Sort / XL | Undertøj | 127354-940 | Kansas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Kansas Boxershorts 9329 126686 - Sort / XL | Undertøj | 127354-940 | Kansas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026248,75 kr3,25 kr (1%)
24. maj 2026252 kr3,25 kr (1%)
21. maj 2026248,75 kr3,25 kr (1%)
19. maj 2026252 kr3,25 kr (1%)
18. maj 2026248,75 kr3,25 kr (1%)
16. maj 2026252 kr3,25 kr (1%)
12. maj 2026248,75 kr41,25 kr (14%)
11. maj 2026290 kr41,25 kr (17%)
4. maj 2026248,75 kr1,25 kr (1%)
3. maj 2026250 kr1,25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret